Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan kell ecettel vízkőtelen...

Hogyan kell ecettel vízkőteleníteni a mosógépet? Hová kell önteni az ecetet? A mosópor részébe és 1-szer üresen mosóprogi? Hány fokon? Mindegy?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Igen, a mosópor részébe, de az öblítőbe is tehetsz, biztos ami biztos. 90fokon érdemes egy rövidprogit.
2009. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az kevés ami a mosópor részbe fér. Illetve az öblítő részből nem öblítődik ki utána, hisz onnan az utolsó fázisban szívja le. Én a dobra szoktam ráönteni 2liter 15%-os ecetet és egy 90 fokos progit lefuttatok, ami nem túl rövid, az öblítésen lehet spórolni, elég egy két öblítést hagyni. Félévente szoktam megismételni.
2009. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a dobra öntöm,és 90 fokon egy rövid feles programmal átmosom. Valahol még azt is olvastam,hogy miután felmelegítette a vizet,kapcsoljuk ki és hagyjuk egy éjszakát állni benne az ecetes vizet.Másnap kapcs. vissza,és kész
2009. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vízkő eltávolítás után, javaslom használj trisót. 100Ft-os boltban a legolcsóbb, minden mosásánál egy teáskanállal adagolj. A mosószer tisztítóképességét is fokozza, amellett, hogy lágyítja a vizet, így szinte nem lesz lerakódás...
2009. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!