Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mosogatógépet érdemes...

Melyik mosogatógépet érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt állunk,pénzügyileg az árán kb. 80 ezer körül gondolkodunk.. Érdekelne,melyik márkát ajánlanátok,mert annyi féle van,hogy nem tudunk választani közülük.. Megbízhatóság,működés,stb.. Köszönöm!!
2011. júl. 22. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem whirlpoolom van el kell döntenetek hogy kicsit vagy nagyot szeretnétek amennyiben van hely és lehetőség nagyot érdemes én nagyon szeretem az enyémet álomszépen dolgozik én a whirlpoolt a boscht és a hotpoint aristont ajánlom...
2011. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos igen,hely az van.. Az nem gond.. Igazából a 12 terítékeset ajánlják,néztem a Boscht és az Indesitet is..
2011. júl. 22. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
arukereson nézegesd őket ott el lehet jobban igazodni
2011. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fajta mindegy sztem, de nagyot. Nekünk kicsi van, 9 terítékes, a hely volt a döntő. Így is nagy segítség, de úgy jobb lenne.
2011. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. júl. 23. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!