Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet érdemes...

Milyen mosógépet érdemes venni? Vannak bevált márkák, esetleg amit kerülni kell?

Figyelt kérdés

Továbbá még, ha valaki tud tanácsod adni, hogy mit kell rajta egyáltalán nézni.

Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 3. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Műszaki eladóként mondom hogy az Electrolux-Aeg-Bosch-Zanussi márka különösen ajánlott.

A többi sem rossz de ezek azok amiknek szinte nem lehet negatívumot felhozni.

A tapasztalatok szerint a nem túl neves háztartási gép gyártók rizikósak a hosszútávú szervizelhetőség és alkatrész ellátás kérdőjelei miatt.És sajnos olyan neves márkát sem bizonyul jónak mint a Whirlpool, nem ajánlanám mert sok negatív visszajelzés van,főleg a téren hogy élettartama a garancia idejére van tervezve azután egyszerűen minden elromlik rajta ami mozog(ezt az élettartam tervezést a gyártó is elismeri, tudatosan készíti így).

2011. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A www.markabolt.hu oldalon az AEG, Electrolux és Zanussi gépeknek akár le is tudod tölteni a használati útmutatóját. Így megtudod nézni, hogy melyik típusban milyen programok vannak. Mi is nemrég vettünk gépet, előtte 2-3 hónapig kutakodtam a neten, videókat néztem a youtube-on, hogy melyik gép hogyan működik. Nekem fontos volt, mert sok drága nyomott felületű felsőm van (Diesel és Armani), tehát fontos volt, hogy jó féle kímélő programot is tartalmazzon. Mert pl. a Samsung gépekben nincsen normális kímélő program.

Így esett a választásom az LG F1056ND mosógépre. Nagyon jó gép, valóban sokféle program, halk Inverter Direct Drive motor. A neten is csak jókat olvastam róla, tehát valószínűleg megbízható gép.

Összességében az én ajánlatom sorrendben: LG, Electrolux, Zanussi.

Én ezt a 3-at ajánlanám. Már mindegyik A energiaosztályú, ennek ellenére vannak különbségek vízfogyasztásban. Válaszd azt, amelyik minél több vizet használ: gondolom nem azért veszel gépet hogy spórolj, hanem hogy normálisan mossál. A mi LG gépünk 56l-es, de jobban is mos, mint a tesóm 40l-es Samsungja. Mellesleg a több víz a ruhát is jobban kíméli, főleg a nyomott felületet, illetve kevésbé gyűrődik is a ruha.

2011. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!