Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elöl, vagy felültöltős mosógép...

Elöl, vagy felültöltős mosógépet, és milyen márkájút érdmes venni?

Figyelt kérdés
Mosógép vásárlás előtt állunk, és nagyon nem tudom milyet lenne érdemes venni.Anyunak egy BOSCH elöltöltős van, nagyon szuper de az ára elég borsos volt.Előtte egy Whirlpool volt neki, hát az nem bírta 3évig....
2011. szept. 22. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Elvileg a felültöltős tovább bírja.

Alsó-középkategóriásat nem nagyon érdemes venni, mert azokat 5-6 évre tervezik, kivéve ha olcsón jutsz hozzá. (Én nemrég 50 ezerért vettem Samsungot, ha néhány év múlva bemondja az unalmast, nem bánom. Egy 100 ezres gépnél kiborulnék)


Elvileg mosógépből (is) Aristont érdemes venni, kicsit drágább, de nagyon jó minőség.

2011. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem felültöltős whirlpool van nem is drága sokat használom két pici rengeteget megy nekem egy 6 kg s mosószer kb 2-2.5 hét és nem pocsékolom jo strapabíró gép
2011. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ERDÉLYI LAJOS ***** válasza:
Nekünk elöltöltős Samsung mosógépünk van, 9 éves, de még nem volt vele problémánk.Még mindig csendes és tökéletesen mos,pedig nálunk is van két gyerkőc. Az egyik most 10,a másik 17 éves tehát olyan időszakban szolgált ez a gép, amikor naponta többször is el kellett és kell indítani.(most is megy)A programjai is jók, mert adott textilhez ad programcsomagot, de egyedileg is beállítható igény szerint. Tehát én csak jót tudok mondani a Samsungra.
2011. szept. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!lenne még egy kérésem.Leírnátok a gépek fajtáját, is nekem, h utána tudjak nézni neten?


köszi

2011. szept. 23. 08:22
 5/10 A kérdező kommentje:
A fajtája alatt nem a márkájára gondolok, hanem esetleg a száma vagy egyéb típus jelzés!Köszi
2011. szept. 23. 09:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én ilyet vettem: [link]
2011. szept. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb:

[link]

2011. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi pont két napja vásároltunk mosógépet, több mint 1 hetet jártam utána, mit, merre, hogyan. Végül egy AEG gép mellet döntöttünk, 5 év garancia van rá, és azt hiszem nyugodtan kijelenthetjük, a felső kategóriába tartozik. Igaz borsos volt az ára, még úgy is, hogy jelenleg akciós.

Ha gondolod nézz körül itt, az összes géphez találsz bemutató videót…

[link]

Minket teljesen lenyűgözött (mármint a gép :) ), az első mosásnál ott ültünk mellette és csak bámultuk…

2011. szept. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj második, de hogy csinálod, hogy ennyit mosol?? Egy 6 kilós mosószer 70 mosás... napi 5 mosást hogy lehet összeszedni? :O
2011. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát tudod én éttermet is vezetek a párom autószerelő ott a két pici ott a 15 éves nevelt lányom aki naponta kb 4x öltözik át és nekem a 6kgs mosószer soha sem volt elég 70 mosásra max 50-60 és nem mindíg tudok mindennap mosni mert takaritani is kell valamikor meg bármikor közbejön valami és ha ugy adódik hogy 3 napig nem tudok mosni akkor utána megy egy napig a mosógép és gondolj bele ha jóidő van a terszon kb 4-5 ruhaszárító szokott lenni ha tél van és rossz idő akkor lesétálok a szuterinba az előző tulaj mosógépéhez ami mellett van egy szárítógép és akkor szárítógépezek mert nem nagyon bírják a picik a párát és hiába nagy a ház a pára mindíg felfelé megy na de mostmár talán visszahozzák az étterembe a mosógépet amit a munkások sikeresen lenyultak és akkor itthon nem kell annyit mosni és ott is elintézik az alkalmazottak na látod így jön össze :S gondolj bele sem a barátaimra se a családomra senkire nincs nagyon időm mert vagy a mosógépnél vagyok vagy a konyhába vagy takarítok vagy a gyerekekkel de mostmár alakulnak a dolgok és lessz időm mindenkire talán :)
2011. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!