Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Centrifugálásnál a mosógép...

Centrifugálásnál a mosógép nagyon dobál és rázkódik, mit tehetünk? - Indesit WIN 101

Figyelt kérdés

Próbáltuk a mosógép lábait is állítani, de nem nagyon segített. A kisebb rászkódások még elfogadhatók, de a nagyoknál ugrál.

Köszönöm a válaszokat.


2009. ápr. 9. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem raktál bele túl sokat? Vagy olyan dolgot ami a centrifugálásnál mindíg az egyik oldalon van (pl. tornacipő)

Ha előírt súlyt raktál bele, akkor nem szabadna ugrálnia.

2009. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Megfelelő sulyt raktam, es nincs is benne semmi olyan. Probaltuk a labakat allitgatni, de az sem segit.

De lehetseges, h valamilyen biztonsagi csavarokat kell eltavolítani? Eddig egyet vettünk le. Lehet ezzel lenne a gond?

2009. ápr. 9. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hivd fel őket és kérdezd meg:


[link]

2009. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az összes a tájékoztatóban (használati útmutató) előírt rögzítő csavart bekapcsolás (üzembe helyezés előtt el kell távolítani!

A rögzítő csavarokkal üzemeltetett mosógép, a garancia megszűnését eredményezi.

2009. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
ha kivettetek biztos az osszes rogzito csavart es meg mindig ugral akkor meg mindig van megoldas... a praktikerbe lattam a multkor ilyen rezges elnyelo gumi szonyeget direkt mosogepek ala... nezz utanna.. az ara akkor 3000 huf volt
2009. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Én ilyenkor ráülök a 85kilómmal,és rögtön abbahagyja az ugrálást.Nem valami jó megoldás,de amig rajta ülök,legalább nem ugrál át a helység másik felébe:D
2009. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Szia


Nekünk is ugrál ha nagyobb centrin megy és a szomszédnak is és a barátomnak is :)) van ilyen.. nálunk néha már a falat/csempét veri le :) Ha a lábakat beállítod, az segít, de van amikor az sem. Nekünk kijön az ajtóig és akkor nem is tudunk bemenni, gondolhatod :D úgy kell eltolni nagy nehezen. Nekünk évek óta így megy időnként, pedig rendesen használjuk. Ha 1 ruhát rakok bele, 900as centrinél akkor is mozog. Szerintem ettől baja nem lesz a közeléből rakj el olyan dolgokat... és ennyi. Ha hosszabb időre elmész otthonról ne hagyd úgy a gépet mert mondjuk ha nagyon elmozdul kijöhet belőle a cső vagy stb és elönt a víz. Nálunk ilyen még sosem történt de kitudja atietek mennyire mozdul el az eredeti helyétől.. időnként nézz rá, olyan félóránként vagy amikor eszedbe jut.

De mi mindig úgy hagyjuk még sosem történt baj, vissza kell tolni és kész.

2009. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nálam is előfordul,hogy néha ugrál. Én olyankor előveszem a vízmértéket és beállítom a gépet vízszintbe.Ez után megszűnik az ugrálás.Miután lerögzítettem egy jó darabig csend van!
2009. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem szó szerint leugrott egy mosógépem ,talapzaton állt.Az volt a hiba,hogy nagyon kevés holmit raktam bele.Most nekem is Indesit van,de WITP 82-es.Ez tökéletes! Elrendezi a ruhákat mosás előtt.Nézd meg,a tiéteknek is van ilyen tevékenysége?A kezelési útmutatóban benne kell lennie.Egyáltalán nem mozdul el a helyéről,csak "remeg".

Több rögzítő csavar vagy mi,van benne,FONTOS,hogy mindet kivegyétek!A lábakat vízszintezve kell beállítani,nem csak találomra.Ha semmitől sem javul meg,azonnal szervíz!!

2009. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!