Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosogatógépet érdemes...

Milyen mosogatógépet érdemes 4 fős családnak (2 kicsi gyerekkel)?

Figyelt kérdés

Talán írhattam volna az elektronikus eszközök topicba is...

A beépíthető sajnos nem játszik, mert a bérelt lakás konyhabútorát inkább nem bántanánk. Tudtok vmi megoldást ?


2011. okt. 13. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 6-8 terítékesnél nagyobbat nem érdemes.

Ha nem tudjátok beépíteni, akkor nyilván nem beépíthetőt. Konkrétan hogy értetted?

2011. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) Nagyon nem értek hozzájuk, gondolom attól, hogy nem beépíthető, még meg kell oldani, hogy a víz és csatornahálózatra csatlakozzon.
2011. okt. 13. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen 12 terítékest vegyetek!! Hidd el kelleni fog!


Nálunk is 2 kisgyerek van, 1 és 5 éves és minden napi főzésnél megtelik egyszer minimum, de van, hogy pötyög délelőtt és délután is.


Érdemes mérlegelni: energia/vízfogyasztás/ár.


Nekünk egy indesit van, most lesz 3 éves, nem beépíthető. Nagyon szeretem, nagyon jól mosogat. A szárítás nem tökéletes, a műanyag és teflon edényeknél, de nekem nem is minden esetben fontos a szárítás!


Fontos még, hogy legyen öblítő funkció, egy gyors program, ha fél adagot mosogatsz, akkor erre is legyen egy külön funkció.

2011. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja igen, a nagyokosok szerint az a jó, ha nincs rajta kijelző, mert ez egy nagy hiba lehetőség.


Az enyémen van, de nincs vele hiba és nem is hiszem, hogy emiatt lesz, hisz az ott rendesen le van szigetelve, nem érheti víz. Ha meg az elektronika száll el, akkor annak aztán mindegy, hogy van-e kijelző vagy sincs.

2011. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ameik elfér nekem keskeny van a konyhaszekrénybe épitve így fér el szépen és praktikusan a konhyában van hogy jol telitömöm whirlpool gépem van szépen mosogat
2011. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen 12 terítékest, főleg mert a kisebbekbe egy nagyobb edény alig vagy bele sem fér. A nagyobb márkákkal semmi gond, nekünk pl. Elektrolux van. Jó a Bosch, Whirpool stb., meg amiket a mosogatógép-tabletta gyártók is ajánlanak:-)
2011. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
A beépíthető azt jelenti, hogy az ajtaja olyan kiképzésű, hogy bútorlapot lehessen rakni rá. A szabadonállónak pedig olyan teteje van, mint a hűtőknek, vagyis lehet rá pl. rakodni. A vízhálózathoz és elektromos hálózathoz ezt is csatlakoztatni kell. Ha megoldható, tedd a fürdőszobába. Túl messze nem lehet rakni a vízhálózattól, mert nem biztos, hogy a szivattyú bírni fogja a betöltést és az ürítést. És csak 12 terítékesben gondolkodj, mert a kisebbe nemigen férnek be a nagyobb edények (négyőtöknek nyilván nem 2 l fazékban főzöl) Mi ketten vagyunk, de általában két naponta megtelik a 12 terítékes.
2011. okt. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. okt. 14. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!