Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mondja már meg valaki mire jó...

Mondja már meg valaki mire jó az edénymelegítő fiók?!? Ugyanis minden képen tányérok, meg poharak vannak benne. Minek azokat melegíteni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert kellemesebb az étel, ha meleg tányéron tálalják. Vannak olyan fogások, amelyeknek kifejezetten rossz a hideg!
2011. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
94%
arra való, hogy akinek sok a szabad ideje és már nem tud hogy flancolni meg már nem tud magával mit kezdeni és már nem tud hogy felvágni a barátai előtt akkor vesz agának egy ilyen fiókot és elönti a boldogság attól hogy van neki egy teljesen fölösleges dolga.inkább olvass.
2011. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Meleg tányéron nem hűl olyan gyorsan ki az étel. Én pl lassan eszek. És ha sokat szedek, a vége olyan rossz hidegen. Van, hogy néha megmikrózom. Na ezért. Vagy pl ha forró teát akarok szürcsölgetni, és hideg pohárba öntöm, az már annyit hűt rajta, hogy a vége úgyis langyos lesz addigra.

De az az igazság, hogy ha lenne ilyen melegítőre pénzem, akkor se vennék, lusta lennék használni...


Éttermekbe való. Ott, ha sok adagot porcióznak és visznek ki egyszerre, ott jó, ha e tevékenység közben is melegen van a tányér, vagy a tányér az étellel együtt...

2011. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Hát ez akkora hülyeség, hogy kiváncsi lettem és keresgéltem.

[link]

......és csatlakozom a 2. válaszolóhoz.......:)


Nekem egy edény hidegentartó jönne jól esetleg. Amikor kiszedem a forró levest, alig várom, hogy kihűljön annyira, hogy ehessem.

Isten ments, hogy pénzt és energiát pazaroljak egy ilyenre.

2011. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gusztus dolga.Én kimondottan utálom,ha a pörkölt szaftja ráfagy a tányér szélére...
2011. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
MElegen tartja az ételt pl. Meg nem kell mikrózni úgyis csak káros, mert megváltoztatja az ételek alkotóelemeinek a szerkezetét. Gázon melegíteni meg sokkal körülményesebb.
2011. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most már világos és én is a 2. válasszal értek egyet. Micsoda drága és fölösleges hülyeség....?!?
2011. szept. 23. 13:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismered azt a szót, hogy kényelem??

Ennyi erővel szinte minden (a kaján kívül bár még az is) felesleges hülyeség.

Lakhatnánk barlangban meg lovagolhatnánk autó helyett. A ló is elvisz oda ahová menni akarsz, vagy gyalog. Csak az autó sokkal kényelmesebb.

Ennyi erővel a Rolls Royce is felesleges hülyeség meg pénzkidobás. Ismét visszaköszön a szó: kényelem. Végül is egy trabant is elvisz oda ahová megyek csak a Rolls sokkal kényelmesebb.

2011. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Na én azért nem lakom barlangban mert nincs ilyenem:)

Egyébként a kényelem egy dolog, az edénymelegítő fiók meg a Rolls pedig dicsekvés a pénzeddel.

Ha lenne ennyi pénzem, sem erre költeném, rengeteg más olyan dolog van, ami értelmes, valóban megkönnyíti az életed, és nem mondvacsinált problémákat old meg.

A következő az elektromos fenéktörlő lesz?....

2011. szept. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ebben is egyetértek, az elektromos fenéktörlő is egy abszolút nélkülözhetetlen dolog, bár eddig nem hiányoltam. Most viszont (és köszönöm, hogy felhívtad rá szíves figyelmemet) addig nem állok meg, míg ilyet nem találok, lehetőleg méregdrágán. Aztán állandóan csomó vendéget hívok, hátha valakire nálunk jön rá a szükség, és flancolni tudjak vele. Mert ugye anélkül nem sok értelme volna az egésznek. :)
2011. szept. 28. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!