Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért ad erősen pattogó...

Miért ad erősen pattogó hangot egy hűtő?

Figyelt kérdés

Állandóan pattogó hangot ad a hűtőn, egy nem túl régi, kombi frigoról van szó... Eddig is csinálta már egy idő óta, de nem ennyit és nem ilyen hangosan.

Valakinek van ötlete, h mi ez?


2011. szept. 29. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mechanikus pattogásra nincs tippem. Inkább elektromosra. Valami átütött. Kondenzátor?
2011. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ki- és bekapcsoláskor adja a hangot, akkor lehet, hogy termosztáttal van gond.

[link]

2011. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tehát villamossági szerelővel nézessem meg...

Vagy simán olvasszam le előbb, lehet az a baja? Bár elvileg önolvasztós, de akkor is kell évente legalább.

2011. szept. 29. 22:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyankor épp nincs bekapcsolt állapotban, csak van és kész. Nem értem, már zavar nagyon, mert elég zajos is, meg félek, h baja van, lesz és egy új hűtő nagyon húzós!
2011. szept. 29. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én hűtöm is szokott pattogni, rájötem hogy csak a hőtágulástol! Bekapcsol, kb: 1 perc mulva a hátulja felől pattogó hangott hallat, kikapcsol kb. 1 perc mulva ugyanugy . A enyém 3 éves és így van már több hónapja, egyáltalán nem aggódom miatta, a hugom hűtője kb: 20 éves és az is szokott néha pattogni (nemolyan gyakran mint az enyém).
2011. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem még nem sikerült megfigyelnem, hogy pontosan honnan jön a pattogó hang, de rajta vagyok. :)

Köszi a választ, kicsit megnyugodtam.

Megyek hallgatózni... ;)

2011. okt. 1. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!