Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen az italadagolós hűtő?

Milyen az italadagolós hűtő?

Figyelt kérdés
Bele kell valahol önteni az italt, üdítőt? És utána olyan, mint pl. a gyorséttermekben az italadagolók?
2011. okt. 9. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Én csak üzletben láttam ilyet, de a lényeg, hogy belül van egy tartály az ajtón, amit feltöltesz fincsi lével, kívül meg egy résbe beteszed a poharat, és nyomatja neked bele a hideg ücsit. :)
2011. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen.

van egy tartálya,abba öntöd.

de inkább vizet érdemes bele tenni,mert nehéz tisztitani,a gyümilevek pl. megfogják a tartályt,vagy ha mondjuk narancslé van benne,kb. fél pohár,nem tehetsz bele almát,csak ha elfogy,meg elötte elmosni,stb...

2011. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

persze, h bele kell önteni! szted a hűtőben terem a lé? :P


én kizárólag szénsavmentes ásványvizet teszek bele, ez rá is van írva, h mást nem igen ajánlott, mert bizonyos részei tönkremehetnek.


amúgy nagyon praktikus, szeretem, h nem kell folyton ki-be pakolgatni az üveget, a másik, hogy energiatakarékos, hiszen ha nyitogatnám a hűtőt, akkor több energiát fogyasztana.

2011. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen belül:


[link]



ilyen kívül:


[link]

2011. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Dehogggy kell! magától benne terem. ha nem akkor jól átvertek a boltban ahol vetted
2011. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!