Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Telefon kábelt falra rögzíteni...

Telefon kábelt falra rögzíteni mivel tudom?

Figyelt kérdés
Konkrétan nem tudom a nevét annak a szerszámnak, amivel a telefon kábeljét fel szokák rögzíteni a falra. Olyasmi, mint egy tűzőgép, csak amivel a kábel rögzítve van(tűzőgépkapocs), az U alakú. Illetve erősebb maga a kapocs is és az a szerszám(vagy gép) erősebben üti bele a falba a kapcsot.
2011. okt. 1. 13:54
 1/7 anonim válasza:
Ha nem panelban laksz, akkor az u-szeg is jó. Amúgy jobban mutat (szerintem), ha egy sínbe rakod.
2011. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyen U-szegű tűzőgépre gondoltam, köszönöm szépen :)

Milyen sínre gondolsz? képet tudnál mutatni, hogy azzal hogyan nézne ki?

2011. okt. 1. 14:27
 3/7 anonim válasza:
Ezer féle van. Általában két félből áll, amit össze kell pattintani. Egyik fele a falra erősítve (csavarral), a másikat meg akkor rakod rá, amikor elhelyezted benne a vezetéket. Biztos, hogy láttál már ilyent.
2011. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Tessék

[link]

2011. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval tulajdonképpen a kábelcsatorna ez? :)
2011. okt. 1. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Neked elég a legkeskenyebb.
2011. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. okt. 3. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!