Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Itthoni eszközökkel pl. mp3...

Itthoni eszközökkel pl. mp3 lejátszó, telefon, és olyan dolgok amikkel hangot is tudok felvenni azokkal tudom rögzíteni a szemmelek hangját ha teszem azt van a lakásban szellem?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok hogy mik kellenek a "fehér zaj" felvételéhez és hallhatóvá tételéhez
2011. máj. 29. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Mivel nincsenek szellemek így nem fog menni, de legalább hasznosan töltöd az idődet. Egy kis elektronikai kütyüzés tórnáztatja a szellemet is ;D
2011. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A fehér zaj az nem szellemhang. Viszont, hogy ha auditorosa kísérletben maszkingerként használod, eléggé őrjítő tud lenni.

Próbálkozz, csak nehogy a végén azt hidd majd valamire, hogy szellem, holott mondjuk csak statikus zörej.

2011. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Mivel nincsenek szellemek..."


Kérlek, bebizonyítanád ezt nekem minden kétséget kizáró, egzakt módon? Ugyanis csak akkor tehetsz ilyen kijelentést, ha már tudatában vagy az igazolásának is. Ellenkező esetben teljesen irreleváns, hogy mit mondasz...

2011. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
akkor ugy kérdezem h EVP-t lehet bármelyik eszközzel is felvenni?
2011. máj. 29. 19:38
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát te sem tudod bebizonyítani hogy nincsen Mikulás, ugyanaz a kategória.


Kérdező igen. Bármilyen hangfelvevővel próbálkozhatsz, hiszen akik azt mondták hogy hallottak szellemhangot azok a hallható spektrumban érzékelték, tehát az jó lesz oda is. Ha pedig nem lesz rajta a felvételen akkor az nem a készülék hibája, haenm aki hallotta az csak hallucinálta.

2011. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
és teszem azt hogy sikerül felvenni valami halovány kis hangot amit a visszahallgatáskor veszek csak észre, azt mivel tudom felerősíteni? gondolok itt arra amit a Szellemlaborban (Ghost lab)-ban csinálnak
2011. máj. 29. 19:54
 7/16 A kérdező kommentje:
ugy értem hogy visszahallgatáskor veszem észre hogy ugye megy a felvétel, kérdezek várok egy kicsit, megint kérdezek várok, felvétel megállít, lejátszom és akkor hallom meg
2011. máj. 29. 19:56
 8/16 BlackSword ***** válasza:
89%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:32!!!


Egyszerű a bizonyítás... Én most minden kétséget kizáróan bizonyítom is neked, hogy szellemek márpedig nem léteznek... Egyszerűen, hogy Te is megértsd, meg a társaid is...


Az általánosan elfogadott bizonyítási eljárás, mely kimondja, hogy veleminek a meglétét kell bizonyítani, és nem annak nem meglétét... Ha ezt elfogadjuk, valamint azt, hogy az ezoterike hívői nem tudták minden kétséget kizáróan bizonyítani a szellemek létezését éppen elegendő bizonyíték arra nézve, hogy kijelenthessük tételesen, hogy szellemek bizony nem léteznek...

Teljesen felesleges a bizonyításba a hitet ("én azt hiszem, hogy..." valamint a "szerintem..." kezdetű mondatokból származó szofisztikált következtetéseket) belekavarni a bizonyításba... Így az állítás igaz... Tételesen ki is jelenthetjük...

2011. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%

Szerény véleményem szerint erről a szellem témáról teljesen felesleges vitatkozni. Ugyanis szellemek és mindenféle lények nem léteznek. Mégis elmondanád nagyokos, hogy mi a szellem? Mi a szellem definíciója? Ja, hogy te láttál, meg hallottál?

Ez két okból kifolyólag lehetséges. 1. Sokat ittál, füveztél stb. Ennek következtében halucináltál.

2. Ha ez sorozatosan és mindenféle "rituálé" alakalmával megtörténik (annak hiszed) akkor ott az agyban kell keresni valamiféle problémát. Ezen eset fennforgása esetén javasolt orvoshoz fordulni, olyanhoz aki tudja kezelni ezt a betegséget. Még mielőtt elharapódzik és komolyabb következményei lesznek.

2011. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Igen fel lehet venni. Ha jó minöségü a hangfelvevö, akkor még az emberi fülnél is többet hall meg. Egy jó tanács. Ne legyen a kezedben a hangfelvevö, mert a mozgásod hangos recsegést kelt a felvételen. Tedd le az asztalra, és úgy.
2011. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!