Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Segítség vadonatúj mosógép...

Segítség vadonatúj mosógép használatában! Akinek hasonlója van! Valaki?

Figyelt kérdés

Szerdán vettünk Daewoo DWD-M8051-es mosógépet, és most olvasom a használati útmutatóját, amelyhez lenne egy pár kérdésem.

1) az elöltöltős mosógéphez is simán adhatok mosógélt a dobba, a ruhák közé téve, abban az adagoló kupakocskában igaz? Mert a régi felültöltős mosógépünkhöz csak mosógélt használtam ezért kérdezem.

2) Mivel LCD kijelzője van ennek a modellnek az is igaz, hogy nem kerülhet a kijelzőjére víz? Azért kérdezem, mert nekünk a kádba fog folyni a mosóvíz, mivel az a legközelebb a mosógép számára. Ellenben zuhanyzás közben elkerülhetetlen, hogy a kijelző ne legyen vizes. Azt írja az útmutató, hogy üzemzavar/beázás lehetséges. Gondolom részben igaz, de mennyire kell ezt komolyan vennem? Vagy megpróbálom valamivel óvni - olyan takaró fóliácska nem volt a kijelzőn.

- A tetejére ne pakoljak semmit se azt tudom az előző mosógépeinkből. Nekünk csak felültöltősek voltak ezért értetlenkedek ennyit.

3) A fürdőszobában van egy mini hősugárzó, hogy reggelente - télen, amikor még nincs úgy a fűtés bekapcsolva - meleg legyen... és zuhanyzáskor ugye csak párásodik a levegő. A párás levegő milyen kárt okozhat ennek a mosógépnek? Meg nem baj ha kb 30 centire van a hősugárzó a mosógéptől? Azért kérdezem, mert nekünk iszonyatosan kicsi a fürdőszoba és alig van hely akárminek.

Egyszerre ennyi kérdésem lenne összesen, mert mivel ilyen kényes egy mosógépet vettünk - félek, nehogy elrontsak valamit akár első próbálkozásra is.


Nagyon szépen megköszönöm a válaszokat!!!


2011. okt. 14. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tisztára mintha magamat olvasnám kedves kérdező. Nemrég vetem én is egy mosógépet, és hasonlóan túlaggonízáltam. :) Jaj a gőz, pára, ott a radiátor, amikor kezet mosunk rámegy a víz stb stb. Szépen letakargattam, mindig törölgetem, óvom. Egy picit ez azóta mérséklődött, amennyire lehet vigyázok rá, de úgy gondolom a mosógép van értem, nem én a mosógépért. Szóval vigyázz rá, és próbáld megtalálni Te is a középutat, nem lesz baja a mosógépnek.
2011. okt. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1:) mosógél simán!(nekem is el.töltös van és én a ruhákhoz teszem a gélt)

2:) nyugtan mehet rá egy kis viz de azért beáztatni vagy locsolni azt nem kell nyugotan pakolj rá nekem a konyhapultvan a tetején

3:) hősugárzó nem árt neki talán még segiti is!

de a hejedben én kiteném konyhába vagy ha wc tek külön van oda betenni mert az a rengeteg pára nem tesz neki valami jót de ha nincs neki hely akkor kibirja csak lcd kijelzönek nem tesz jót, havonta nézd meg a szüröjét és negyed évente a legmagasabb hőfokon 20% ecet öntsél a dobba a az öblitőtartályba és a mosószer tartályba is és látni fogod a vizkődarabokat!

2012. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!