Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » AEG Lavamat 75470 FL -ről...

AEG Lavamat 75470 FL -ről vélemények?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 04:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van. Jó nagy, sok ruha fér bele, és rendkívül energiatakarékos. Jól moss. Egy rosszat tudok csak mondani róla, nem valami halk. Mondjuk ez viszonyítás kérdése. Amikor megvan pakolva ruhákkal, és nincs benne víz (pl. mosás után, öblítés előtt, vagy öblítés után, centri előtt) alacsony fordulaton add egy kicsit zörgő hangot. Amikor először meghallottam, azt hittem hibás a gép, kihívtam a szakszervizt, Ő is azt mondta itt valami nem okés, 72 órás csere. De az új is pont ugyanolyan, ezek után nem hívtam a szervizt. Ha üresen mozgatom a dobot, akkor is hallom azt a „zörgő” hangot.

Összegezve, nagyon jó gépnek tartom, de ezért az árért én azt vártam hanyat tesek, huu apám micsoda gép, de ez elmaradt.

Infot nagyon nem tudsz róla szerezni, mert elég új típus, a szakszervizes azt mondta konkrétan ez volt az első amit látott. (Lehet ezért nem volt képbe a hanggal kapcsolatban.)

Ha véletlenül mégis ilyet vennél, várom az észrevételed, különös tekintettel a fent említett hangra… :)

2011. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most rendeltem meg ;)
2011. okt. 24. 14:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, megvan a gép? Tapasztalat?
2011. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvan, csak elfelejtettem írni :) Amikor nem szivattyúzik a gép akkor csendes, a vízleeresztőnek van nagyobb hangja, mondjuk nekem az nem volt furcsa, előtte electrolux gépünk volt. Az általad leírt hang szerintem ennél a gépnél is van, de nem olyan gyakran. Főleg amikor nagyot huppan a dob, akkor kattan egyet, vagy ha kézzel erősebben meglöködöm, de csak egyet, és utána semmi. Amúgy nem hiszem, hogy ez probléma lenne. Legalábbis remélem :)
2011. nov. 9. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm.

Igen, egyébként csendes a gép. Ritkán adja azt a hangot amiről beszélünk, de annak „örülök, hogy neked is ilyen”, szerintem sem gond. Vagy ha igen, ez akkor is így marad. :)

2011. nov. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!