Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szénmonoxid jelző készülék,...

Szénmonoxid jelző készülék, de melyiket?

Figyelt kérdés
Szénmonoxid készüléket szeretnék vásárolni, de olyat ami biztonságosan működik. Tudtok valamit ajánlani és az hol szerezhető be, ára?
2011. nov. 6. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt lakberendezéses üzletekben nézegesd főleg a praktikerben. Tescot, Corat, Auchant felejtsd el mert azok nem a legjobbak és sokszor téves riasztás is előfordult már miatta. Nekem 1 éve van ilyenem a praktikerből és bevállt.
2011. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na én az egyik voltam a sok közül,aki megvette az "occsóó" sz@rt. Kisbabánk miatt...meg az új,hermetikusan záródó nyílászárók miatt. Hát riasztott,ha kellett,ha nem. Nagy nehezen jöttünk rá,hogy miért: Ha fújt az Air Wick Fresh Matic,ha egy hajtógázos dezodort használtunk..stb.

Aztán vettem egy szintén nem túl drágát a Szatmári-nál,az jó.

Az "occsóó" 3990 volt.

A "rendes" 6790.

2011. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja!...ez 3 éve volt.
2011. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Következőket néztem: Fireangel, Honeywell, senco. Ezek mind már 10.000 felett vannak, így remélem megbízhatóan működnek.

Ezt néztem ki: [link] , melynek ára is most jó. Ennél a típusnál nem írja, hogy mi méri folyamatosan a szénmonoxidot, csak azt, hogy nem ad hamis riasztást. Drágábbnál elektrokémiai szenzor biztosítja a pontos mérést. Hát hogy ez mit jelent, megéri -e a drágábbat megvenni? Árban kb 5000-7000 Ft a különbség.

2011. nov. 6. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!