Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Samsung eco bubble mosógép...

Samsung eco bubble mosógép vagy Lg direct drive steam? Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mosógépben az LG sokkal jobb, szóval LG DD.
2011. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekünk 2 mosógépünk van itthon. Van egy whirlpool felültöltős kb 5 éves de nyikorog meg az ajtaja a mosószeradagolónál erősen rozsdásodik. A másik egy siemens mosó-szárítógép ami 13 éve úgy mos mint a kisangyal. Még soha semmilyen probléma nem volt vele, semmi hangja és kitünően mos, szárít. Nem tudom mostanában milyenek a siemens gépek de inkább azt ajánlom, samsungot és whirlpoolt semmiképpen. Az LG-t nem ismerem.
2011. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem LG-ma van. Nem mondom, hogy rossz, de anyukámék vettek pár éve egy samsungot és azóta szeretnék én is. Gyönyörűen mos! A fehér ruháink sokkal szebbek ha azzal mosunk. Most én is gép vásárlás előtt vagyok, mert a kb 10 éves lg csapágyas lett. Én samsung eco bubble-t nézek.
2012. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!