Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Energiatakarékos ízzó végleg...

Energiatakarékos ízzó végleg kiverte az önkioldó biztosítékot. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vásároltam egy olcsó energiatakarékos izzót. A villany már órák óta égett, amikor egy hatalmas csattanás következtében lekapcsolt a biztosíték, visszakapcsolás után sincs áram azon a hálózaton. Az égőt eltávolítottam, egyértelműen lehetett érezni az égett szagot, viszont sehol máshol a lakásban, a biztosíték körül sem lehetett érezni ózont. Mi lehet a gond? Esetleg tudok házilag ilyen önkioldó biztosítékot cserélni?


Képek az eszközök azonosításához: [link]


2011. dec. 19. 00:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszönöm ezt a sok hasznos tanácsot..

az égőt kiszedtem, a biztosítékot engedte visszakapcsolni, viszont továbbra sem volt áram a hálózaton. a tegnap este viszont egyik pillanatról a másikra, beavatkozás nélkül nem kis meglepetésemre visszatért az élet a hálózatba.

ennek ellenére természetesen tanácsotok alapján ki fogom cserélni a biztosítékot és soha többé nem veszek olcsó energiatakarékos ízzót.


szépeket!

2011. dec. 20. 14:25
 12/13 anonim ***** válasza:

" 8x250 csavarhúzó nem biztos hogy jó esetleg 8.25x251 lesz a megfelelő:)) "


Nekem összesen egy darab fanyelű csavarhúzóm van, ami arra is jó, hogy kilóg a vas a végéből, és azt lehet kalapálni is. Most kérdezem, ez a csavarhúzó is jó a fenti munkához?

2011. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 fúróferkó ***** válasza:

Gumukesztyűben,kalapáccsal együtt használva sűrű káromkodások kiséretében leverheted vele amit akarsz.

De valahol itt van w3dzz szakértő aki majd helyreigazít a kalapács mérettel kapcsolatban.

Szép Karácsonyt!

2011. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!