Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Háromtagú család vagyunk....

Háromtagú család vagyunk. Milyen mosogatógépet vegyünk? Márka és konkrét típusszám is érdekel.

Figyelt kérdés

A kisfiúnk 1 éves. Nagyon sok a maszatos tál, pohár az etetések után. A cumikról, cumisüvegekről már nem is beszélve. Szeretnék időt és energiát spórolni a mosogatáson.

És a higiénia sem egy utolsó szempont...


2009. máj. 19. 11:46
 1/4 anonim válasza:
100%

Nekem az AEG bevállt.

Ezt a mosogatógépet vettük:

[link]

Van róla videó is.

2009. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nekem Candy van, 8 terítékes, teljesen elégedett vagyok vele: [link]

Nem tudom, utánaolvastál-e, de a higiénia leginkább a használt tablettáktól függ. Kipróbáltam hozzá jópárat, de nekem a Calgonit vált be. Plusz használni kell sót is (ha van tartója), mert megvédi a vízkőtől. Illetve havonta javasolt egy erre gyártott zsíroldós szerrel átmosni üresen a gépet (én kéthavonta szoktam).

Tehát megvétel után nem olcsó mulatság, bár vitathatatlan, hogy kényelmes és a végeredmény tökéletes.

2009. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ajánlok egy harmadikat, a BOSCH-t, hogy teljesen összezavarjalak. :)

Nekem ilyen van: [link]

Jelenleg kettesben használjuk a 8 hónapos fiammal, de mikor 3-an használjuk akkoris elég volt, csak gyakrabban kapcsoltam be. Nagyon halk, viszont a sok meglévő programból az automatát használom mindig. A só tényleg nagyon fontos bele, ezt ki is jelzi ha kifogyott. Szerintem egy tisztításra használt géphez nem kell tisztító folyadék. Mint ahogy a mosógépet se mosod át mosógép tisztítóval. És drágábbnak se mondanám, mint a kézi mosogatást, hiszen jóval kevesebb mosogatószert és használsz 1 adag elmosogatásához, és akkor az időről, meg az energiáról még nem is beszéltünk.

Ha nagyon sok lábost használsz, akkor viszont mindenképp 12 terítékest vegyél, mert ennek az alsó rekeszébe befér 1 nagyobb meg 1 kisebb, és akkor annyi.

Amúgy a higiénia mindenképp megvan, mert ezek általában 50-60 fokon mosogatnak, ahogy mi kézzel nyilván sosem fogunk.

2009. máj. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok. Köszönöm szépen a segítséget!!!
2009. máj. 22. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!