Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogép! Az lenne a problémám,...

Mosogép! Az lenne a problémám, hogy a mosógép nem engedi ki a vizet a csőből! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2011. dec. 23. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Semmi.
2011. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kösz rendi vagy
2011. dec. 23. 12:14
 3/10 TrükkösBélabá válasza:
Olvasd el a használati útmutató mit ír az ilyen esetekre. Lehet dugulás vedd le a csövet és nézd meg . Minden mosógépen van tisztítónyílás csavard ki lehet hogy elkoszolódott.Ha ezek nem segítenek hívj egy jó szerelőt :) .
2011. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van benne egy leeresztőszivattyú(ami be szokta adni a kulcsot),ad ki valami hangot amikor ürítenie kellene?
2011. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 sztrogofmisa válasza:
Nekem is a szivattyú adta meg magát-kb 8 éves whirlpool.Ha lent alul a tisztítónyílásnál benyúlsz egy hosszú csavarhuzóval, és megmozdítod a szivattyú járókerekét, egy ideig megint menni fog, de ez bizonytalan. Én a vaterán rendeltem másikat, kb 4-5 ezer ft, és nem nehéz kicserélni.
2011. dec. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha a leeresztő cső megfelelő magasságban , akkor természetes hogy marad némi víz a csőben a kiszivattyúzás végén. Ha pedig mosás után nem engedi ki a vizet akkor a mosást sem tudod befejezni, öblítés elmarad, centrizni sem tudsz akkor szerelő a megoldás
2011. dec. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kérdező válaszolhatnál a fel tett kérdésekre észre vételekre,utána már könnyebben tudnék segíteni,hogy mi a hiba!!!
2011. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most a kérdés az hogy a szivatyúja megy e mert ha megy akkor elvan dugulva a cső vagy a szivattyúba került valami szétkell szedni nem nehéz!nekem egy 5 forintos zárta el a viz utját a szivattyúban szétszedtem és ennyi
2011. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Marcsi-lb válasza:
szvattyú
2011. dec. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a válaszokat köszönöm igen elvolt dugulva a szivattyú
2011. dec. 28. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!