Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ti milyen felültöltös mosógépe...

Ti milyen felültöltös mosógépet vennétek, úgy hogy első mosógép lesz?

Figyelt kérdés
Fontos,hogy kicsi a hely,ne nagyméretűt, jó ár/érték arányút,ha nem lehet kiírni márkát,mert reklám,akkor kérem írjatok priviben.Mivel első mosógép lesz,így lehetőleg könnyü kezelésűt,nem mostam még, centrifuga min. 800-as legyen ez tanácsolták
2012. febr. 1. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyat célszerű, amin van félprogram, vagy a ruhák mennyiségétől függően adagolja a vizet (így nem pocsékolsz). Jó ha tudod szabályozni a hőfokot, a centri sebességét (igazság szerint minél többet állíthatsz rajta, annál jobb), és jó ha van rajta gyapjúmosó program, mert azzal a legtöbb szövetkabátot ki lehet mosni (a tisztító nagyon drága).

Ha öblítőt fogsz használni, akkor feltétlen olyat vegyél, aminek ki lehet venni az öblítőtartályát, mert azt rendszeresen takarítani kell, különben belerohad.

Márkát nem tudom, mit javasoljak - nekem Samsung van és elégedett vagyok vele, de ez elöltöltős (egyébként méretre és kapacitásra ugyanakkkora, mint a felültöltősek), és úgy tudom, nem is gyártanak felültöltőset. Azt sokan mondják, hogy az Indesitet kerüld, általában nagyon hamar tönkremennek, ami elvileg jó az olcsóbb kategóriából, az a Zanussi és a Whirlpool.

2012. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Nekünk az első "mai modern" gépünk anno felültöltős volt. Lecseréltük elöltöltős 44 cm-s re. Így még elfér.

Az én véleményem: SOHA többé nem vennék olyan felültöltőst,aminek a mosószer-adagolója a tetőben van-csak fiókost....3~4~5 év után lehet rájönni,miért...

2012. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem whirlpool om van nagyon szeretem az 1 ik ismerősömnek fagor van az is jó!
2012. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!