Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a legjobb márkájú...

Melyik a legjobb márkájú gáztűzhely, és automata mosógép?

Figyelt kérdés
konyhát csinálunk és tanácsot kérnénk, mosógép és gáztüzhely ügyben! 60-80000 ár értékben
2011. jan. 30. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem akarok "okoskodni", de: nincs olyan, hogy "legjobb márkájú gáztűzhely, és automata mosógép"


Kinek ez, kinek az. Még a szakértők sem tudnak megegyezni.

2011. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi most vettünk gorenje kombinált(villanyos sütő) gáztűzhelyet 75ért.Sokat keresgéltünk, de mindenhol azt mondták, hogy nagyon jó,persze nem fog 15 évet kibírni mint a régi karancsunk, de ebből legalább nem spórolták ki az anyagot, jók a gombjai is. Ami biztos, hogy az inoxos egy átok, mert minden vízcsepp, ujjlenyomat egyből látszik rajta, szóval zománcosat vegyél.
2011. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legjobb.. Ilyen nincs. Ha jót akarsz mondjuk tűzhelyet, akkor használj régebbi fajtát. Nekem 10 éve vásárolt tűzhelyem ment tönkre, karácsony előtt. Pedig tisztítottam, karban tartottam. Most újra a régi Karancs tűzhelyemet használom, ami a mai napig tökéletesen üzemel.

Mosógép.., hát az sem könnyű választani. Ma már nem gyártanak jó minőségűt abból sem. Nekem az is most ment tönkre, 8 éves volt csak, így ebben tanácstalan vagyok én is. Hiába adsz ki érte akár 100 ezret is, nem fogja sokáig húzni. Olvasgatok, keresgélek én is, mégis milyet vegyek?

2011. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Orion tűzhelyet vettem, villany sütő, 4 gázégős főzőrésszel. Na, nem újonnan, a régi tulaj költözés miatt adta el, 2 évig használta. Nagyon jó, nekem ez nagyon bevált.

A mosógépnél egy jó tanács: csak Whirlpool-t ne!!! Most megint megjelentek az Energomat mosógépek, amik valamikor az elsők voltak a piacon magyar termékként. Nekem Privileg van, és nagyon jó az is.

2011. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy Indesitet ne vegyél semmiképp! Nagyon hamar tönkremennek (fontos kopó alkatrészeik vannak műanyagból, talán ezért).

Egyébként én most vettem Samsungot és eddig tetszik. Utánanézegettem, ajánlották is ezt a márkát, meg olcsó is volt (55 ezer, igaz akciósan).

Tűzhely... azt is most vettünk Acanta márkájút, de használtan. Azért ezt, mert a szüleimnek is ilyen van és nagyon szeretjük, szépen süt, és gázzal grillez, ami olcsó. Viszont ezt már nem forgalmazzák újonnan.

Itt is azt tudom, amit nem érdemes: Mora.

(Ezzel kapcsolatban van egy vicces sztori - anyósoméknak Mora tűzhelyük van, és nagyon győzködött, hogy vegyek olyat, mert milyen jó. Mondtam, hogy azt hallottam róla több helyen, hogy éget a sütő. Ő persze mondta, hogy nem, nem, nagyon jó az. És pont ekkor jött ki a párja, mert piskótát sütött, és még ki se vette, már készítette elő a vágódeszkát, hogy levágja az égett részt... no comment :D)

2011. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!