Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik jobb? A felültöltős...

Melyik jobb? A felültöltős vagy az elöltöltős mosógép?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal venni akarunk egy új,jó mosógépet,a mi nem adja meg magát könnyen. A Bosch-t ajánlották többen is, sokaknak bevált. De én még arra is kíváncsi lennék, hogy szerintetek az elöltöltős vagy a felültöltős jobb a Bosch márkaneven belül?

Indoklást is kérek, ha tudtok:)

Köszönöm. :)


2011. jan. 5. 22:42
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
74%
felöl mert ami oldaltöltős onnan egy idő után folyhat a víz nem olyan biztonságos
2011. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:

Az Indesit is nagyon jó.

Mára már biztonságosak az elöltöltősek ami a vizet illeti.

Szerintem mindegy melyiket veszitek, amelyik jobban bejön. :)

2011. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
Én az előltöltősre szavazok, nekünk az van, és imádom nézni (látni) ahogy "dolgozik" a gép. A felültöltősnél nem látni semmit. A Bosch előltöltős gépem 11 éves, kopp-kopp, szerelő még nem látta, csak szürőt tisztítunk benne kb.két évente.
2011. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
95%

Szia, én a felültöltőset szeretem, mert azt menet közben megállíthatom, és a kihagyott ruhát betehetem.

Bosch, Elektrolux nagyon jók!

2011. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

az elöltöltőssel csak annyi bajom van, hogyha elfelejtek betenni valamit, és már bekattant a zárja, akkor nem kimarad a mosásból.

ellenben a felültöltőssel, amit bmikor kinyitsz.


amúgy nem olyan rossz az elöltölt. nekem most az van már 1 éve :D

2011. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

Bosch inkább előltöltős gépeket gyárt, csak 1-2 felültöltős gépük van.

Igazából nincs nagy különbség a méretet leszámítva, maximum az, hogy az előltöltős adagolóját könnyebb tisztítani.

Ha mégsem Bosch gépet választanátok, akkor tudom javasolni a Samsung és LG márkákat. Nekik egyáltalán nincs felültöltős gépük, de nagyon megbízható gépeket gyártanak. Nekem is LG van.

2011. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%
3. vagyok. Érdekes amit írtok, mert nekem előltöltős van, és simán kinyitom, ha kifelejtek valamit. Mosás közben megállítom, (0-ra rakom a kapcsolót) és kb. 4 perc után kikattan. A víz nem jön ki belőle. Ajtót kinyitom és berakom a kimaradt darabot, visszanyomom a gombot a 40fokra, + a bekapcsológomb, és ott folytatja, ahol abbahagyja. És ezt elég gyakran "el is játszom".
2011. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

ÉN műszaki boltban dolgoztam szülés előtt. Indesitet semmi pénzért nem vennék, és Zanussit sem.

Ami szerintem jó, az a Samsung, a Bosch és az Elextrolux. Nekem az utóbbi van, és azért az mellett döntöttem, mert felültöltőset szertettem volna, a másik két márkából pedig akkor olyan nem volt. Az elöltöltőssel nekem az a bajom, hogy nem tűnik túl strapabírónak. Mert azért ugye mégiscsak másképp van rögzítve a dob, mint a felül töltősben, és amit már leírtak, hogy utólag nem lehet beletenni a kifelejtett ruhát.

2011. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%

szerintem funkcionálisan egyforma, vagyis ugyanolyan jól mosnak.

én az elöltöltőset preferálom, nekem kényelmesebb kiszedni belőle a ruhát, és a tetejére lehet könnyebb tárgyakat is pakolni.

nem utolsósorban beépíthető akár egy amerikai stílusú konyhapultba is.

2011. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
71%
Nekünk Ariston Hotpoint elöltöltősünk van, nagyon jó, menet közben is meg lehet állítani és beletenni a ruhát. Szupercsendes, éjjel is szoktam mosni, nem lehet ő hallani. Dizájnra is nagyon szép, meg vagyok elégedve vele nagyon!
2011. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!