Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy whirpool awt7105...

Van egy whirpool awt7105 felültöltős aut. Mosógép. Nagyon pattog, ugrál (sz ó szerint veri magát a földhöz) mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy whirpool awt7105 felültöltős aut. Mosógép. Nagyon pattog, ugrál (sz ó szerint veri magát a földhöz) Próbálkozásaim: lengéscsillapító csere,4 garnitúrával a puhától a keményig. Felfüggesztő rugó cseréje, dobcsere + súlyos bordával is meg simával is. Még a négy lábát is kicseréltem és nincs több ötletem. Valakinek valami tipp?

2012. febr. 4. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Mióta van ez a hibajelenség?

Sokszor elfelejtik kivenni a dobrögzítő csavarokat ami a dobot fix helyzetben rögzíti hogy szállításkor ne mozduljon el, ez tipikusan azt a jelenséget okozza amit leírtál.Láttam már olyat hogy nem szakemberként otthon szerelték a gépet és folyton visszarakták ezeket a csavarokat is mert egyszerűen fogalmuk sem volt róla mi az.Így hozzád hasonlóan lengéscsillapító és felfüggesztés csere valamint 1 év hasztalan próbálkozás után elhozták hozzám szervízelni és kiderült hogy ez a rögzítő okozta a jelenséget.

2012. febr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyennel már én is találkoztam, de sajnos nem ez a baj. koszi azért valami más ötlet?
2012. febr. 5. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Második és egyben utolsó tippem(mivel leírásod szerint a teljes felfüggesztő és tartó rendszer új) a dobban szokott lenni súlyozott dobborda.Ha ez hiányzik vagy nem megfelelő típusú akkor magas fordulatszámon össze-vissza dobálja a dobot a kiegyensúlyozottság hiánya miatt.

Így néz ki: [link]

2012. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki üresen hogy akkor is csinálja-e.
2012. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tegyél alá csuszásgátlót az ENERGOMAT IS EZT CSINÁLTA NÁLLAM ÉS MEG ÁLT TÖBBÉ NEM UGRÁL
2012. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megkeményedett az üstgumi(egy mosógép szerelő)
2020. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!