Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » NOBO fűtőpanelekkel kapcsolato...

NOBO fűtőpanelekkel kapcsolatosan milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Egy családi házban lakunk, ahol egy cirkós gázfűtés van, kb 130m2 területen. Van egy melléképületünk is, amelyet most alakítottunk át irodává. Ez teljesen külön van a háztól, az udvarról nyílik. Két megoldás van: a jelenlegi fűtést visszük ki, folytatván a jelenlegi csövezést. Viszont a mostani kazánunk nem bírná, mert így is hosszú a ház és hogyha a front szobákban ahol van a termosztát, eléri a kívánt hőmérsékletet, a lenti szobákban hideg van még. A lenti szobából kellene továbbvinni a rendszert, egy keringtetőszivattyú segítségével, továbbá kiépíteni az irodában a rendszert. A NOBO-val úgy gondolom, hogy szinte nulla bekerülési költséggel ezt meg lehetne spórolni. Az iroda két részből áll,11 és 8 m2-esek a nagyobb részbe egy 1000-est a belső kisebb része egy 750-est szeretnék rakni. Jól gondolkodom? Nektek milyen tapasztalataitok vannak ezekkel a fűtőpanelekkel kapcsolatosan? Úgy számoltam, hogy fűtési időszakban havi 20 körül lenne az áramszámla. Viszont kiépíteni a gázfűtést 300-400 ezer lenne. Ezzel szemben a NOBO rendszer 110e-ből meglenne, és nincs vele gond, karbantartást nem igényel, és én is simán föl tudom szerelni.
2012. febr. 8. 22:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!