Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » AWT 7125/S felültöltős mosógép...

AWT 7125/S felültöltős mosógépem F és P betű villogással változó programciklusoknál megáll. Újraindítom és továbbmegy, de így nem üzembiztos és félek előbb utóbb nagyobb lesz a baj. Mi okozhatja és mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Whirpool AWT 7125/S, szűrőt elöl kitakarítottam ,nem volt benne semmi különös.
2012. febr. 10. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd a központi ügyfélszolgálatot, remélhetőleg segíteni fognak: 06-40-109-109 normál munkaidőben...

Kell majd nekik a szűrőfedélbe ragasztott vonalkódos matricán lévő 12 jegyű 85-tel kezdődő gyári szám a beazonosításhoz. Ha meg végképp betojna és nem érdemes javítani, gondolj rám, segítek. (: szép hétvégét

2012. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokat nem tudtak segíteni:( Ürítési hibát tippelt a szaki ,meg hogy nézzem meg a dobnál van -e valami.Nem találtam semmit a szűrőnél kitakarítottam ,de nem volt mit igazán.Mást ki kellene még takarítani?
2012. febr. 11. 17:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Az öblítés programnál áll meg az utóbbi pár alkalomnál.Akkor ez most ürítési vagy szivattyú probléma avagy a kettő ugyanaz?
2012. febr. 11. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!