Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Samsung WF0502NUV mosógépem...

Samsung WF0502NUV mosógépem hibás?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy milyen halk, de nálunk az első mosásnál olyan volt,mintha egy reptér mellett élnék. Néha mintha helikopter lenne. Másoknál is ilyet produkál?

Másik kérdés, hogy az alsó szállítási csavar alatt volt egy fekete műanyag keret.Azt írja a leírás, hogy a takaróelemeket tegyük be a csavarok helyére.Ez az egy emiatt a műanyag miatt nem megy a helyére.Ki kéne szedni, vagy maradhat?Kérem csak az válaszoljon, aki ért hozzá, illetve akinek ilyen van. Köszönöm a válaszokat.



2012. febr. 27. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt,de 3 napon belül cseréltük.Persze jött a szakszervizes és kiállította a csere papírt.A pénzt kértük vissza és vettünk egy Lg-t.

Mosásnál még nem is tűnt fel,hogy hangosabb de a centrinél azt hittem szétesik a gép.Olyan hangja volt mint ha hozzáérne a dob a jobb oldali burkoló lemezhez.

A szervizes megnézte,hogy stabilan áll e a gép-próba indítás,centrivel.És mondta,hogy sz@r.

Azt a fekete rögzítőházat ki vehetitek.

2012. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a feketet kivennem,ha tudnam,de nem akarom a burkolatot megserteni..Nagyon hasznos volt,koszonom,jar a zold kez,nekunk meg a szervizes...Ha meg visszanezel,neked is olyan hangja volt centrinel,mint egy helikopternek??En nem tudom mashoz hasonlitani.
2012. febr. 29. 07:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen hasonló,de mondom úgy berázkódott főleg a jobb oldali lemeze.(ettől függetlenül a szervizes javasolta az Lg.direkt hajtású gépeit,10 év jótállás van a motorra.)
2012. febr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hasznos volt, ment a zöld:)
2012. márc. 1. 19:57
 5/9 babérlevél válasza:

Tegnap vettünk egy ilyen gépet és mi is így jártunk.

Lehet tudni hogy a kérdező hol tart?

Mi volt a probléma?

2012. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

FIGYELEM MINDENKI!!!Látom többen is így jártak, leírom:


Volt szerelő, elmondta, hogy nem jók a leírásban leírtak...!


Első eltérés, nem 3 szállításhoz szükséges csavart kell hátulról eltávolítani, hanem 5-öt, de ezt még mi is megoldottuk. Az alsó csavarnál viszont van egy úgy nevezett "távtartó" (fekete műanyag), amit én hiába feszegettem. Nos centrifugánál annak verődik a dob, uh ki kell azt is szedni, bár a leírásban ezt kihagyták! Szerelő elcsavarta, majd kihúzta. Így oldódott meg az első probléma. És jöhetett a második, nem kell vízszintbe állítani a mosógépet a Samsungos szerint, hanem alján teljesen meg kellett húzni a lábait és csak az egyiken állított egy picit. Így nem volt vízszintben, de így még halkabb lett, így tényleg halk a mosógép működése. Rossz hír viszont, hogy ez nem tartós mosógép, jó ha elmegy 4-5 évet...:-( Ja és nem kaptunk hozzá kulcsot, pedig a Samsungos azt mondta járt volna. Remélem segíthettem.

2012. márc. 3. 20:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, el is felejtettem, azt mondta még, hogy ha az 1200-as centrifugát használjátok még hamarabb tönkre megy, de ameddig garanciális, nyúzzátok!
2012. márc. 3. 20:14
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta még a szerelő, aki kint járt nálunk (3 napon belüli csere ügyben), hogy ennyi pénzért csak ilyen technológiával működő mosógépeket lehet kapni, Samsungnál elmondása szerint 150.000,- forintnál kapható olyan, aminél a motorra 10 év garancia van és más elven működik. Azt mondta, hogy nap mint nap járnak olyan címekre (mint a miénk is volt) hogy csak ezeket a dolgokat kell beállítani.A gép azóta mos, semmi baja, mi vettünk plusz 3 év garanciát, úgyhogy 1200 fordulatszámon használjuk. Egyébként egy vicc, hogy ha ennyit bír, majd biztos 800-on használom....
2012. márc. 3. 20:20
 9/9 anonim válasza:
Én tegnap vettem egy hasonló gépet samsung wf 1602 wuv ecobubble. Leírnátok pontosan hogy hogyan kezdjek vele el mosni? mit nyomjak meg?a pamut ecobubble re állítottam és 2 órát ír ki,akkor 2 órán keresztül mosni fog?
2012. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!