Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beszereztem egy mosogatógépet,...

Beszereztem egy mosogatógépet, de sajnos nincs meg a használati utasítás. Miket lehet bele tenni?

Figyelt kérdés
Fémedényeket is bele lehet rakni?Milyen minőségű só,meg öblítőt érdemes venni?Honnan tudom hogy melyik műanyag mosogatható gépben?Köszi előre is a segítséget!
2008. ápr. 11. 12:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szóval a DM-es dolgokat javasoljátok:-)Calgonit,meg a mosogatáshoz:-)Oké,akkor ezek szerint aminek éle van akkor azt se nagyon mosogassam,ha a húsdaráló késeit nem szabad betenni.Akkor nagy lábosok tepsik akkor mehetnek:-)Köszike mindent!
2008. ápr. 14. 19:04
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem az él a gond. Kések mehetnek! Sztem a húsdaráló "vas" és rozsdás lesz.
2008. ápr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Bár bizonyára már megszerezted a választ a feltett kérdésedre, azért szíves figyelmedbe ajánlom - akár a képek alapján a mosogatógép tipusszámának megállapítására is - ezt az oldalt: [link]
2008. júl. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
igen,köszönöm,és meglett a papírja is.A férjem "jól" eltette,hogy meglegyen!
2008. júl. 28. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!