Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » HELP, Vettem egy relax márkájú...

Trendkivuli kérdése:

HELP, Vettem egy relax márkájú benzines láncfűrészt és a porcoknál eléggé akad, mivel lehet/tudnám orvosolni ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Eléggé sürgős lenne mert még ma este be akarnám fejezni a munkát! Köszönöm!

2012. márc. 17. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Darabolás, amputálás címkék, meg porcokról beszélsz? Gyanús vagy még így szombat este is, pedig megint találkoztam néhány érdekes formával... :D
2012. márc. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a boncmesteri állásodhoz gyakorolsz ?? vagy te leszel az új texasi láncfűrészes ?
2012. márc. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tisztítsd ki a szűrőt (lehet enyhén mosogatószeres vízzel is), esetleg állíts az alapjáraton (bár ez ritkán okoz fulladást), azt ne kérdezd, hogy hol, gyártótól függ. Nézd meg, hogy nem túl szoros-e a lánc, úgy a jó, ha kézzel viszonylag könnyen tudod mozgatni (értelemszerűen álló állapotban, különben tényleg amputálás lesz.) s ne legyen túl laza sem, mert leugrik s menetet csap a homlokodba.

Az eredeti láncot használod? Ha igen, cseréld le stihl-re, ég és föld, még egy tesco-s gépből is tűrhetőt farag. Az olcsóbb gépeken lévő láncok igen hamar életlenné vállnak, lehet ezért is van az, hogy belefullad a porcba.

Ha egyik sem segített, akkor szerviz.

2012. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, sikerült?
2022. dec. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!