Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lomtalanítás van, itt vannak...

Kogazo kérdése:

Lomtalanítás van, itt vannak a környéken romai polgártársaim mennyiért adjak nekik egy rossz mosógépet?

Figyelt kérdés
Az egész mosógép szinte tökéletes egy dob melletti alkatrész ment tönkre, az motor és a dob is tökéletes állapotban van. Mennyit mondjak nekik, hogy ennyiért elvihetik. Illetve van egy parabola antenna tányér is.

2012. márc. 26. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy adnak érte pénzt, amikor ingyen is találnak rengeteg cuccot a lomok között?
2012. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy megszabadulhatsz tőle.
2012. márc. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy foglalkoznának javítgatással,valszeg ott helyben szétvernék hogy a fémeket kiszedjék belőle,a műanyag hulladékot meg otthagynák.

Én tavaly szóltam néhány lomizónak akik a szemétdomb mellett lebzseltek és várták hogy miket visznek ki a lakók,-hogyha kell nekik a fémhulladék a pincémből jöhetnek és kipakolhatják,erre megkérdezték hogy én mennyit fizetek nekik a melóért és amikor válaszoltam nekik hogy semmit,inkább megvárták hogy én hordjam fel nekik és még követelőztek is hogy mi lenne nekik a jó cucc.

2012. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, én pont ellenkezővel találkoztam. Itt is lomtalanítás volt, őrizték piszkosul a cuccot. Férjem rákérdezett az egyikre, ha megnéznék e pincében lévő dolgokat, ami nekünk nem kell, vihetik. Majdnem kezet csókolt, alig bírtam lebeszélni, hogy a közeli cukiból kávét hozzon. Lehet, hogy még nagyon kezdő volt?
2012. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a mosógépedbe tegyél egy távirányitásu repeszgránátot és akkor robbantsad fel, mikor a kocsira pakolják és várjál 10 percet hogy tőlled jól messzi legyenek. A többit majd a sajtóból meg tudod hogy az eredményes volt-e az akció
2012. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!