Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik még valaki rajtam...

Létezik még valaki rajtam kivül akinek nincs mosógépje és kézzel mossa a ruhákat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 10:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
talán diákok? De ők is mosodába mennek
2012. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Mi.


Bár én hetente átviszek egy adag mosást anyumhoz, viszont ha kell valami sürgősen, apróbb dolgok, mint pl. zokni, pár felső, akkor lavórban mosom.

Férjem munkásruháit pedig csakis így lehet tisztítani, mivel ha lenne mosógépünk sem tenném bele annyira mocskos, fekete lé jön belőle.


Nem túl jó dolog, de sajnos a kis garzonban olyan pici a mosdó, hogy a legkisebb mosógép sem fér bele.

A konyhában szintén nincs hely, így marad a kézi mosás+anya segítsége.

2012. ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
mi bérelt lakásban élünk és ugyanaz a helyzet mint az utolsónál, kicsi fürdő meg konyha, meg a tulaj sem egyez bele semmi változtatásba de ami még ennél is szörnyűbb hogy pénzünk sem lenne rá.
2012. ápr. 15. 11:05
 4/26 anonim ***** válasza:

Nem idevágó válasz, csak annyit jegyeznék meg hogy olyan kis helyiség nem létezik szerintem ahová legalább egy hagyományos gép nem fér be (de már automatát is lehet kapni 39x60 cm méretűt)arról nem is beszélve hogy nem kell a fürdőhöz ragaszkodni például a konyhába is tökéletesen el lehet helyezni egy mosógépet(nekem a konyhapultba van benne).És még egy automata sem jár olyan nagy átalakítással hogy nem lehet kivitelezni.

Automatára tényleg nem mindenkinek telhet(bár már 9-10 ezerért egész jókat kapni) de hagyományos gép biztos megengedhető bárkinek tehát nem kell leragadni ott hogy mosunk kézzel mert muszály.

2012. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Utolsó, akkor te biztos nem egy olyan 35nm-es garzonban élsz ahol valóban nincs hely mosógépnek.

Mert vagy útban lenne és kerülgetnénk+nem tudnék tőle bemenni a fürdőbe, vagy akkor hűtőnk nem lenne, esetleg pici asztal, akkor annak a helyére mehetne.


Nem egyedi a probléma, kollégám szintén ekkora garzonban él, neki sem fér el mosógép, ő a párjához hordja mosni a ruháit.

2012. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Gatyat+zoknit en is kezzel mosom, azert kar bekapcsolni a mosogepet.
2012. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

Én is éltem 32 négyzetméteres garzonban, és volt hely csinálva a mosógépnek. Mindent meg lehet oldani, csak jól át kell gondolni, hova és mit rak az ember, persze ez munkával biztosan jár, meg némi pénzel is. Nekem úgy votl megoldva, hogy a kb 3nm-es (bár lehet még annyi se) főzőfülkében, volt egy mini konyha ilyesmi


[link]


A sarokban egy elöl töltős mosógép, és kb 10 centivel magasabbra felé szereltem egy 60x90es polcot, ott volt az edényeknek a szárító, kávéfőző. A falon szekrény az edényeknek (tény hogy sok nem fért), a főzőfülképből kilépve az előszobában még volt egy kis szekrény a ritkábban használt edényeknek.

2012. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Aki albérletben él, nem hiszem, hogy van kedve pénzt ölni egy olyan lakásba ami nem az övé.

És nem mi vagyunk az egyetlenek azt gondolom...

2012. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

Döntés kérdése, a mosógép nem marad az albérletben, sőt a minikonyha sem feltétlenül, ha más nem el lehet adni mikor elköltözöl.

Az említett lakás is albérlet volt majdnem 3 évig laktam ott, inkább befektettem,a végén a mosógépet elhoztam, a minikonyha ott maradt, megegyeztünk a tulajjal mert neki is tetszett a dolog.

Tény, hogy pénz kérdés is.

2012. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
52%

Persze, hogy van.

Van aki nem mossa, hanem újat vesz...


Ökörköri

2012. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!