Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik még valaki rajtam...

Létezik még valaki rajtam kivül akinek nincs mosógépje és kézzel mossa a ruhákat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 10:33
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Biztos van.

Csak egyet nem értek.

Azt mondod,hogy bérelt lakás megy igy úgy...oké...

...de,hogy pénzetek se lenne rá...

...de kérdem én internetre van????????

2012. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Icsiro válasza:
Azt hiszem eléggé sokan vannak. Ha kicsi a lakásod, a centrifuga az eléggé fontos lenne, azonban egy egyszerű nem automata mosógéphez és centrifugához is ismerősöktől, barátoktól, vagy közösségi oldalon hozzá lehet jutni. Én is így szereztem. Automatára pedig nem vágyom, mert annak a fenntartása (víz, áram) eléggé sok. A kézi mosás egyébként bárminél jobban kíméli a ruhát.
2012. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Icsiro válasza:
Ja és még valami! Az élet nem egy habostorta.
2012. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonym0117 válasza:
Én is kézzel mosok. :) A lakásunk olyan kicsi (35 nm), hogy a fürdő nagyon kicsi, ha betennénk egy mosógépet, el se férnénk, a wc-n át kellene beleülni a fürdőkádba.. :)
2012. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Basszus, ha ezt 1/2 évvel ezelőtt kérdezed, adtunk volna neked egy mosógépet! :((( Eladtuk a lakást, és bár a mosógépet nem vette meg a vevő, de nem tudtuk a gépet idő és autó hiányában magunkkal vinni, így az új lakó elég jól járt. Nem mintha valami húdenagy értékről lenne szó, meg régi is volt, de szépen mosott. Sajnálom! :(
2012. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
ha hiszitek ha nem az internetet a szomszed jovoltabol kapjuk, wi-fi. tudtam hogy meg fogjak kerdezni. a szamitogepet meg lanykoromban vettek a szuleim.
2012. ápr. 26. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!