Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik még valaki rajtam...

Létezik még valaki rajtam kivül akinek nincs mosógépje és kézzel mossa a ruhákat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 10:33
1 2 3
 11/26 cipi8 ***** válasza:
Nekem most égett el a vezérlő panel benne, Outletben vettem a gépet kb. 3 éve 110.000-ről volt 60.000-re leértékelve mert az alján a szűrő takarópanelja nem volt meg, de nem is látszott mert a gép grafit szürke volt. Most egy szervizes barátom próbál bele szerezni pici pénzért bontott panelt de mivel Hotpoint-ról van szó elég ritka darab nálunk az új meg 50.000 Ft volt 1 éve amikor utoljára találtam mert akkor is már rosszalkodott de meg tudta a szerelőm javítani! Most apóséknál van a mosás megoldva!
2012. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:

Én 4 évig éltem egy szoba(12 nm)- konyha(9 nm)- fürdőszobás(5 nm) lakásban ami összesen 26 nm volt, és volt mosógépünk. Eleinte hagyományos,majd automata géppel mostam.

Az ember a saját ruháit még csak kimossa kézzel, de centrifuga akkor is kell, mert ha nincs rendesen kicsavarva, bebüdösödik a ruha mire megszárad.Gyerek mellett meg pláne jól jön. Időm se lett volna a sok babaruhát kézzel mosogatni. Ezt az időt inkább a babámmal töltöttem.

2012. ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
Igen , amíg egyedül vagy vagy max ketten akkor még elmegy. De gyerek mellett semmi pénzért... :)
2012. ápr. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a börtönben kézzel mossák. Talán egy fiu sokat tudna segíteni.
2012. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
sajnos én a gyerekruhákat is kézzel mosom. ágyneműt meg mindent. egyszerűen nincs pénzünk mosógépre. használtra sem! és nagyon szégyenlem hogy ilyen szegények vagyunk, csak kiváncsi voltam én vagyok e az egyetlen aki bármi okból is, de kézzel mos. (mert én nem vagyok ehhez szokva, édesanyámnak még mosógató gépe is van, szóval mióta férjhez jöttem egy szegény férfihez vagyok én is szegény:( )
2012. ápr. 19. 15:14
 16/26 anonim ***** válasza:

Uaz. vagyok. Szerintem a szegénységet nem kell szégyelni!Talán valami ingyen elvihető rovotban /expressz/ vagy valami hasonló helyen talán van mosógép.

Ui. Tudom, hogy ithon a csajok csak az izmokat nézik.

2012. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Bocsi az utolsó mondatért! Nem megbántani akartalak! Csak tapasztalat.
2012. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
az én férjem nem izmos és nem gazdag:))de jól megvagyunk és nekem ez volt a fontos.
2012. ápr. 19. 20:50
 19/26 anonim ***** válasza:
Sok Boldogságot Kivánok!
2012. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Persze hogy létezik.
2012. ápr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!