Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Amit beszippantottam a porsziv...

Amit beszippantottam a porszivoval, vissza tud jonni?

Figyelt kérdés
Feszippantottam egy pokot, es most nem merek porszivozni, mert felek, hogy kimaszik.

2012. ápr. 22. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Kimászik és megesz.
2012. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha él,már rég kimászott.
2012. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk a kerdesemre valaszt pont nem kaptam, de azert koszi. :D Erot vettem magamon, es felporszivoztam.
2012. ápr. 22. 22:27
 4/5 cipi8 ***** válasza:

Nem valószínű hogy egy hatalmas tarantulát szippantottál fel, a háztartásokban előforduló kis pókok meg nem hinném hogy túl élnék a porszívó csőben utazást a nagy sebesség miatt főleg a hosszú lábú apró testű kaszás pókok, de a többi sem! De én már rég ki ürítettem volna a helyedben a porzsákot, szűrőt vagy nem is tudom neked milyen van! Ha félsz tőle és nem mered kiüríteni akkor miért nem kéred meg rá valamelyik családtagodat, barátot vagy szomszédot. Nem fognak ki röhögni szerintem, ha félsz akkor félsz ennyi az én asszonykám is pókiszonya van.


Ha most pl vidéken be szökik egy egér ősszel véletlenül mert ez sajnos előfordulhat akár ablak szellőztetés közben is (nem putrikra gondolok), akkor is segítséget kell kérni ha félsz tőle vagy gondolom nem akarsz úgy lakni bent hogy rettegsz mert van egy egered és nem mersz ellene semmit sem tenni

2012. ápr. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cipi8 ***** válasza:
Amúgy porszívózás közben nem is tudna távozni ha túl is élné szerencsétlen kis pókica! Egy kiútja lenne az pedig ahol bement!
2012. ápr. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!