Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árt e egy hónapos babának ha...

Árt e egy hónapos babának ha fél órán keresztül szívjak az orrát nagy teljesítményű porszívóval?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 17:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*9hónapos
2012. jan. 26. 17:54
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát hogy árt-e, azt nem tudom, de mi az ördögnek kellene fél órán át szívni?! Az egész művelet fél perc alatt megvan.
2012. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát szívesen kiszívatnám én is annak az embernek az órát fél óráig, aki ilyet mer csinálni a gyermekkel! Fél óráig? Ha hadakozni kell a kicsivel akkor is max 1 perc.
2012. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szegényke, mit lehet fél óráig szívni.
2012. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem azt akartad írni véletlenül, hogy fél óránként?
2012. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát én biztosan elunnék egy félórás orrszívást. A gyerekem meg pláne. Árthat-e? Nem tudom. A gyerek-szülő kapcsolatot biztosan nem építi.
2012. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Viccesen kevésbé vicces helyen 2éve az egyik ápolónő megjegyezte, hogy szegény babámnak az orrcsepp ellenére is annyira sűrű és sok a váladéka, hogy egy nyugis kv is beleférne, mire kijön...:S Sajna van akinek nem lehet 1perc alatt alapos munkát csinálni.

Hogy árt e? A fiam 2,5éves, konok, szombaton üvöltve tiltakozott, hogy ő biza nem hagyja, nem fújja stb, estére a gyomra nem bírta azt a sok trutyit, moshattam az ágyat, mert összehányta magát... Szóval ha kell akkor sajna kell. Egyszer megköszöni, hogy nem lett baja.

2012. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Lanfear! Olvastad, hogy a kérdező fél órát írt? Nem 2-3 percet, ami egy kávé, hanem fél órát. Ennyi ideig orrot szívni fizikai képtelenség. Makacs trutyi esetén én úgy szoktam csinálni, hogy tengervizes sprét fújok az orrába, várok 10 percet, kiszívom, ami kijön. Újabb spricc, 10 perc, szívás. Fél óráig lefogni a gyereket nálam már a kínzáskategóriába tartozik, és nem hiszem, hogy ezt az élményt valaha megköszönné.
2012. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A fél órát én sem értem. Azt viszont tudom, hogy nem kell, és nem is érdemes addig szívni, mert csak jobban be fog dugulni. Az orrnyálkahártyának bizonyos nedvesség kell, vagy különben azért termeli mindig újra a váladékot, mert túl száraz. (Meg persze náthánál, nyilván a fertőzés miatt) Én mindig úgy csinálom, hogy szívás előtt befújok Sterimárral, kiszívom, utána pedig 1-1 csepp nasivin, nálunk ez a módszer nagyon bejön.
2012. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, hogy árthat-e, de ha belegondolok, hogy fél órán át szívná valaki az orromat porszívóval, akkor az agyam is kijönne. :) Minek fél óráig szívni? Vagy mi van, becsapós vagy elírt kérdés ez?
2012. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!