Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes használtan venni...

Pagan kérdése:

Érdemes használtan venni mosógépet? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 20:57
 1/5 cipi8 ***** válasza:

Én biztosan nem vennék mostanában nekem is meggyűlt a bajom a sajátommal mondjuk az enyém outletben vásárolt volt kb. 3 éves 110 000-ről volt 59.000 picike szépséghibával!


Na most a Hotpoint Ariston WF541 gépemben a fő vezérlőpanel kicsit meg kormolódott kb. másfél éve mivel csak egy éves gari volt rá ezért már szervizbe nem vihettem hogy garanciálisan cseréljék ki. Az új panel sajnos nem kapható Mo-n, ezért a szervizes ismerősöm az elégett részt szépen átforrasztgatta kábelekkel a panelon. Minden okés volt amíg kb. két hete újra elkezdett szépen füstölögni. Nos ketten átnéztük a gépet és semmilyen nyoma nem volt víz szivárgásnak, a saját szememmel láttam hogy a panel környéke és a belseje csont száraz volt! Azt nem mondtam hogy az új panel Angliából ide szállítva olyan 50.000 Ft, napokig túrtam a netet de nem volt semelyik mosógépekkel foglakozó szervizeknél!


Úgy hogy én meggondolom máskor hogy milyet veszek és hol, de használtat azért nem mert mi van akkor ha olyan mint az enyém hogy már tákolgatták anno. Mert én is eladhattam volna használt, működő képesként és még 1 hónap garit is vállalhattam volna.

2012. ápr. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ,megpróbálok találni valami jót azért,az új nagyon drága:S
2012. ápr. 24. 10:40
 3/5 Mara Acoma ***** válasza:

Én a vaterán vettem egy felültöltőst 8ezer forintért, majdnem 2 éve. Azóta is működik hibátlanul:)

Ha használtan veszed és nincs semmi baja, legalább az garancia arra, hogy tényleg jól össze van rakva.

Amikor újat vettem, 1 éven belül 3szor kellett kicseréltetni garanciálisan! Rakás sz...r volt.

2012. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem vennék használtan!


Egyszer anyumék mosógépe elromlott, még nem volt egy öreg gép, kb 2 éves lehetett.

Többször javíttatás után eladták anyuék, mert beleuntak abba, hogy havonta el kel vinni megcsináltatni a gépet. Gondolom, hogy aki megvette ugyan így szívott vele néhány hónapig.

2012. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rám hallgass!Nekem volt új, újszerű és használt mosógép üzletem! Félárban, 1/4 árban adtuk a gépeket! Mindenképpen AA, vagy AAA-st vegyél! Garit-min. 1/2 évet kötelező adni! Írj nekem, ha bővebben akarsz tájékozódni: Deni-papi
2012. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!