Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki kókuszpólyát?...

Használt valaki kókuszpólyát? Tapasztalatok érdemes meg venni? Használtan licitáltam rá a vaterán.

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt most 6 hós a fiam és még most is használom úgy, hogy beleteszem a hozdozóba, hogy kényelmesebb legyen neki. Először nem akartam venni, de nem bántam meg és a következőnél is veszek az biztos. Jobb etetni ha csak rajta van már akkor is mikor kicsi. És a látogatók is kényelmesebben fogják benne és nem aggódsz, hogy összetörik a kicsi testét.
2009. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én használtan kaptam egyet és nem tudtam jó lesz-e, de bevált. Sokkal könnyebb vele tartani az újszülött picikét. Első gyerek, így én nem tudtam, hogy kell fogni, de ez a pólya megkönnyítette az első hónapomat!
2009. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes..sokan nem pólyapártiak és maradi dolognak tartjá,de nálunk nagyon hasznos volt...mi is kókuszpólyát használtunk,sztem jobb mint a hagyományos
2009. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam, de végül mégsem vettem. Hátrányunkra nem vált! :) Ráadásul nyáron szültem, utána még akkor is melege volt szegénynek, ha csak egy pelus és egy ujjatlan body volt rajta. Nemhogy még pólya... Ráadásul ő nem is szeretett bebugyolálva lenni. De ha olcsón tudod megvenni, akkor egy próbát megér. Hátha nektek beválik!
2009. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia mi megvettük és ha nem sajnálod rá a pénzt nyugodtan vedd meg nekem csak jó tapasztalatom van vele. Tartja a pici gerincét, szoptatni is tudtam benne és imádott benne aludni olyan érzése van a babának mintha folyamatosan ölelnéd(ezt a védőnő mondta és szerintem igaz). Na meg a bátortalan szülők, rokonok akik szeretnék megfogni azoknak is tökéletes.Ha már kinőtte akkor a kókuszt kiveszed belőle és plédnek is tudod használni.
2009. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!