Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » BeSafe övterelőt vagy házilag...

BeSafe övterelőt vagy házilag gyártottat használtok? Hol lehet sos használtan venni? Teszveszen most csak utángyártottak vannak. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:

nEKEM VOLT EZ IS AZ IS. (bocs)

Nekem az utángyártott jobban tetszett, mert egyszerűbb volt feltenni az ülésre, és ugyanolyan jól tartott.

2011. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem utángyártott van (Banna) Ha jól emlékszem vaterás. Elég jó.Meg voltam vele elégedve és nem volt drága.
2011. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semilyet nem haználtam. Az első babámnál még szemeztem vele, de meggyőztek, hogy fölösleges, a másodiknál nem is terveztem veni, pedig sokat autóztam. Valamelyik aukcióson biztos találsz.
2011. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

[link]

2011. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik. Ugyan hogy győztek meg hogy felesleges. Messze nem mindegy hogy a hasadat éri e ütés, mikor az öv megfog, vagy nem. Felelőtlenség ezen spórolni, főleg ha sokat autózik valaki.
2011. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló! Nem akarod esetleg eladni,ha Neked volt ilyened?
2011. júl. 21. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Én voltam az első válaszoló is. Sajnos már eladtam, mert nekem már a kisebbikem is 1,5 éves :)


Nyugodtan vehetsz használtat vagy utángyártottat. Én 1500 Ft-ért vettem anno, és tökéletes volt. Első alkalommal meg a minimanóban béreltem Pesten. Akkor 6000 Ft volt, amit ha visszavittem, le lehetett vásárolni.

2011. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy győztek meg, hogy az övet hasad alá teszed és semmi bajod nem lesz egy esetleges ütközésnél-doki mondta.Hittem neki, pedig szülni is autóval mentem.

De tegyél belátásod szerint, nem lebeszélni akartalak, félre ne érts:)

2011. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is vaterán vettem, egyáltalán nem drága. És megéri, nagyon kényelmes!
2011. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!