Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porzsák nélküli porszív...

Milyen porzsák nélküli porszívót vegyek, hogy ne csalódjak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 12:05
1 2
 1/12 eNerdzsy ***** válasza:

Én Samsung SC 4780 AirTrack Plus típust vettem az Euronics-nál. Nekem ez jól bevált bár az ehhez hasonlókban is van olyan szűrő rész amit időnként ajánlott kimosni és ha elhasználódott - kicserélni.

Kb. fél éve van meg. Még az első szűrő van benne és van még egy vadi új amit hozzá adtak.

2012. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Esetleg vízszűrőset érdemes venni ?
2012. máj. 29. 12:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Vízszűrösnek költséghatékony az üzemeltetése, kell bele 3 liter víz aztán jónapot.
2012. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ilyet néztem:


[link]

2012. máj. 29. 12:33
 5/12 anonim válasza:
Én sok évvel ezelőtt (már nem is tudom mikor) vettem egy LG Cyking-ot. Nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve, és még mindig jól működik, sose volt szerelőnél. Ez is nagy dolog. :) Mosható a szűrője, de cserélni is lehet, ha szükséges. Tesóm is hasonlót vett, bár sokkal később, de ő is nagyon szereti. Én kifejezetten szeretem, hogy fent van a bekapcsoló és szívóerő szabályzó gombja a fogantyún.
2012. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vízszűrösnek annyi előnye van, hogy ha a motor nem megy tönkre, más nem nagyon tud, mindene könnyen és olcsón cserélhető. A porzsák nélküli HEPA szűrös porszívóval már szívtunk, annak állandóan el volt dugulva a szűrője.
2012. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ahogy 6-os hozzászóló is írja, a porzsák nélküli porszívónál nagyon kell figyelni arra, hogy a filterek rendszeresen (minden porszívózás után) gondosan tisztítva legyenek. Manapság az emberek olyanok,hogy eleinte még minden porszívózás után tisztítják a filtereket aztán beleunnak és a tisztítás elmarad. Na ekkor jönnek a bajok/problémák. Ha erre a dologra odafigyelsz akkor szinte bármelyik márkás porszívó megteszi, akár Zanussi, akár Electrolux, LG, Samsung...stb.
2012. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
lehet én vagyok a béna nem tudom én utálom a porzsák nélküli porszívókat mindenki ajnározta vettem 1 zanussit 18 ezerér az első porszivozásnál huu de joo minden aztán ahogy telltek a napok rájöttem hogy 1 kalap szar beleragadt a hepafilterbe a kutyaszőr meg a por és ahogy elkezdtem kipucolni kiszakadt aztán megcellukszoztam azt a részt és végül annyira eltömődött a portól hogy nem szivott pedig 2 porszivozásonként üritettem
2012. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Két alkalommal vettem porzsák nélküli porszívót,mondván,megtakarítom a porzsák árát.Mindkettőben csalódtam.A gép takarításakor én szívtam el a töméntelen pormennyiséget.Nincs az a pénz, amiért még egyszer porzsák nélküli porszívót vennék.
2012. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is a két előttem szólóhoz hasonlóan negatív véleményt tudok csak írni. Nekem egy Samsungom van, de nagyon megbántam, hogy megvettem. Gondoltam, milyen egyszerű lesz, csak kiöntöm a tartályból a port, azt kész. Na, ja! Csak épp a kiöntött porból bőven jut az ember hajába, ruhájára tüdejébe is. A másik, hogy hiába ürítem a tartályt, mert van benne egy ilyen kis szivacsszerű szűrő is, amit eltöm a por. Kiverni, kirázni nem lehet, csak az segít rajta, ha kimosom, amiután egy napot száradnia kell. Tehát ha egyszer megtelt a tartály, tovább porszívózni már csak másnap tudok. Már nézegetem, hogy milyen "hagyományos" papír porzsákosat vegyek, mert ez használhatatlan.
2012. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!