Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem lehet a Hűtőbe...

Stewi kérdése:

Miért nem lehet a Hűtőbe berakni a meleg ételt, lábosban vagy a nélkül?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán mert leolvasztja.
2012. jún. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van. Nem a kajának lesz baja, hanem leolvasztja a hűtőt.
2012. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kajának nem lesz baja, a hűtő viszont rendesen „leizzadhat” mire lehűti, ha nagyon meleg forró akár a kaja le is olvaszthatja és mivel jobban dolgozik a hűtő hogy tartsa a hideget, így a villanyórára si cs jó hatással. Szal szabadni szabad, de nem gazdaságos melegetbelerakni.
2012. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A te hűtőd, a te bablevesed. Ha akarod belerakod. A villanyszámla is a tied lesz.
2012. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de engem csak az érdekelt h azt hittem lesz vmi baja a hűtőnek nem fogom belerakni, csak kiskoromból is emlékszem h Anya pl.: megcsinálta a tejbegrízt és mindig be akartam rakni a hűtőbe amikor még meleg volt ...
2012. jún. 12. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:
QA hűtőnek is lehet baja, mert deformálódhatnak a műanyag belső részek a melegtől.
2012. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi baja sem lesz tőle.

Max egy kis energiát spórolsz ha hagyod előbb kihűlni mielőtt berakod.

De én melegen is bepakolok rendszeresen, semmi gáz.

2012. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!