Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elgurult a varrógépemből egy...

Elgurult a varrógépemből egy csavar! Hogyan pótoljam?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy T...o-s varrógépet. Sajnos a minap elgurult a bobin (orsótartó) csavarja. Sehol sem találom!

Hol tudnék ilyet venni?


2009. júl. 5. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Bp.VIII.ker József krt.21.Varrógépbolt.Esetleg barkácsbolt vidéken ami csavarokat is árul
2009. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Mikor én így jártam, elmentem egy varrógépszervízbe, és egy öreg szerelő egy törött, hibás, használhatatlanból kicsavarta és odaadta.

Két dobozos sörrel megúsztam, mert nem fogadott el semmit.

Az öregek mindent eltesznek, valamikor valamire jó lesz, mondják.

Még boldog is volt, hogy segíthetett.

2009. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha van a házban mágnes, az könnyen segithetne a bajon, esetleg porszivózás, de akkor az is négykézláb, hogy minden helyre, minden oldalról oda tudj férni. Ha megtalálod nem kell újat venni.
2009. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én webáruházon keresztül rendeltem. 200 Ft/ darab.

Sima levélboritékban küldik ki.

A pontos cimet nem tudom, de a google-ről találtam rájuk.

2009. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Varrógépműszerésznél találsz,biztos.Amúgy jól működik az a varrógép?Én is ilyet szeretnék venni,mert az enyém elromlott és 15 ezer lenne a javítása,ezért úgy gondoltam,hogy olcsóbb újat venni.Nekem főképp gomblyukazáshoz és gombozáshoz kellene,mert ipari simatűzőm van.
2009. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, most azonnal nekiállok a google talán segít.

Amúgy a gép eddig jól szuperált, a szálfeszességgel kellett egy kicsit bajlódni, de szerintem ezt minden géppel el kell játszani.

2009. júl. 6. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!