Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Méásnál is előfordul, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méásnál is előfordul, hogy gyógyszer mellett rendszeres de elég kis mennyiségű a vérzése?

Figyelt kérdés
Már 2szer teszteltem is más-más időpontban de negatív lett. Hónapok óta így van. Napra pontosan megjön de elég kevés (bár sosem volt sok). Semmi terhességre utaló tünetem nincs. Ez normális így?
2011. jún. 13. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
igen. a fog. g. t.-tól kevesebb lesz a vér.
2011. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mióta szeded?

Mennyire kevés?

2011. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3 éve szedem. 2-3 napig tart és nem valami intenzív, bár egyértelműen vérzés. (nem barnázás nem is pecsételés)
2011. jún. 13. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon lecsökken a mennyisége, érdemes pár hónap szünetet tartani. Bár ekkora mértékű csökkenés nem biztos, hogy jelentős. Főleg ha előtte sem volt 6-7 napos vérzésed.
2011. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekem tabi előtt 5 napig tartott, most már csak 4. az elején is ilyen kevés napig tartott? ha igen, akkor nincs semmi gond.
2011. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
általában 5-6 napig tartott, de mióta gyógyszert szedek 4-5 re csökkent meg kisebb a mennyisége is. Mindig beparázok hogy terhes vagyok, pedig napra pontosan jön, gyógyszert is szedek, meg semmilyen tünetem sincs. Szerintem már csak bebeszélem magamnak, mert most nem szeretnék még 1 babát.
2011. jún. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!