Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordul veletek, hogy...

Előfordul veletek, hogy orditani tudnátok, mert a gyerek mellett nem haladtok a házimunkával?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudnék én ordítok néha:(((
2010. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja-ja, én is ordítok. Főleg, hogy már 18 hónapja nem volt egy normális takarítás, meg szinte semmi. Mostmeg már ha megcsinálom húsz percen belül mindent széthord, mindent szétken, szóval se eleje, se vége... Hozzáteszem apa sem jobb, szóval van két rossz gyerekem akik miatt ordítok!!
2010. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nem ordítok.Sokszor sok mindent azutánra hagyok,h este lefektettem őket.Sokkal jobb akkor vasalni,főzni,mosni,teregetni.Számomra az kikapcsolódás.
2010. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tegnap takarítottam, de már felmosni nem volt időm most meg lelkifurdalásom van hogy csak a gép előtt ülök, pedig ma főztem boltban voltam de mind1 ez a nők sorsa. Néhány hónap múlva meg majd azon emésztem magam, hogy hová menjek dolgozni. Ez van bekerültünk egy mókuskerékbe ami nem áll meg csak majd a végén...
2010. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, halljátok. Lehet, hogy furán hangzik, de most kicsit megnyugodtam. Főleg a második hozzászóláson a 18 hónappal. Már azt hittem én vagyok ilyen béna, hogy szalad a ház már lassan 1,5 éve. Mindenesetre én sokszor inkább sírni tudnék... :)
2010. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,pláne hogy a férjem mindent elvár tőlem.Nem érti meg hogy ha valami nincs kész akkor arra tényleg nincs időm.Nagyon nehéz,7 hónapos a lányom,én pedig már a kimerülés szélén állok.Ha valami nincs kész,azt hallom hogy én nem csinálok itthon semmit,mint ha olyan egyszerű lenne a gyerekkel.Ezért megpróbálok 100 % felett teljesíteni,de sokszor ez sem elég,ráadásul az én energiám sem tart örökké...
2010. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

már nem.

szülés előtt én is olyan voltam, hogy addig le nem feküdtem este, míg el nem mosogattam, rendet nem raktam, tisztaság nem volt. reggel azzal kezdtem, hogy beraktam a mosást, míg lejárt, elvasaltam, megreggeliztem, elmosogattam... a kertben minden fűszál vigyázzban állt, nálunk tényleg enni lehetett volna a padlóról.

az első pár hónapban én is éjjel háztartottam, amikor aludt a babám. aztán kezdtem olyan lenni, mint egy zombi, folyton álmos voltam, elfelejtettem dolgokat és vészesen fogytam is. most 8 hónapos a babám, és nem vagyok hajlandó éjjel takarítani! a délelőtti alvása (30-40 perc) alatt mindig felmosok, mert mászik és nem szeretném, hogy túl sok koszt nyeljen. ha van időm, port is törlök, ha nincs, akkor nem. fürdőszoba heti egyszer 30 perc, wc naponta 1 perc takarítás. mosogatás, főzés, mosás, teregetés a kicsivel is megy. vasalni tudok a délutáni alvása alatt. de már nem érdekel, ha hegyekben áll a szennyes, a vasalatlan, a mosatlan edény, és a kutya kergeti a porcicákat az ágy alatt. nincs kosz nálunk, de patyolattisztaságot már nem tudok tartani, majd nyugdíjas koromban talán!

2010. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos hasonló cipőben járok, mint az utolsó, a férjem szerint rosszul osztom be az időm, és pl. nem érti, miért akkor vasalok, mikor ő már otthon van este (mert akkor alszik végre). Iszonyúan idegesít ha panaszkodik vmi elmaradt dolog miatt, régen tényleg volt időm mindent rendben tartani, most nem. 3 hónapos, magamra semmi időm nincs, pedig azt terveztem, angolozok, hogy letehessem a felsőfokút, míg itthon vagyok. Egyelőre utópia.
2010. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ordítani tudnék és olyan vagyok mint egy zombi és szédelgek a fáradtságtól. Az én lányom 4 hónapos, nem is tudom mi lesz később. Végül is mindent megcsinálok mellette a vasaláson kívül, azt elküldöm anyumnak aputól:))Nálunk este 3 órás az altatás és egyszerűen hulla vagyok.
2010. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Nikcsi ***** válasza:

Elofordul, de inkabb regebben volt jellemzo az elso babaval.

Van egy ket eves es egy 7 honapos fiam. Szulok 2000 km-re.

Szerintem idobeosztas kerdese. Tudom hogy nem konnyu, nekem se volt az, hajlamos voltam a halogatasra, de aztan rajottem hogy amit eppen tudok rogton megcsinalok, mert lehet hogy utana 2 napig nem lesz alkalmam ra. :)

En altalaban reggel es este takaritok. Reggel meg jol elvannak egyutt reggeli utan legalabb 1 orat, addig en mosok, fozok, rendbekapom a konyhat. Delutani seta utan is jol elvannak akkor legalabb felporszivozok. Furdoszobat heti 1x nagytakaritom altalaban amikor alszanak du. vagy ha a parom itthon van. Ketnaponta attorolgetem torlokendovel a wc-t, amikor a nagy furdik kozben jokat dumalunk. :)

Vasalas az egyik mumusom, szeretek, csak ra kell szannom magam, altalaban este szoktam mikor a parom hazaer, beteszunk egy filmet, beszelgetunk es kozben kivasalok.

A jatekokat folyamatosan pakolom ahogy jovok-megyek a lakasban, teljesen du alvas alatt es este szoktam osszepakolni.

Igy azert nincs nagy rendetlenseg nalunk. En azt vallom hogy sok kicsi sokra megy, minden nap csinalok egy kicsit igy nem uszok el.

2010. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!