Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » SÜRGŐS! Megtudná mondani...

SÜRGŐS! Megtudná mondani valaki hogy VSI HOMEWONDER tartozékot hol lehet kapni vagy rendelni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 16:21
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Sajnos nem találtam én sem semmi hivatalos weboldalt vagy ilyesmit hozzá, de a dobozán biztos fel van tüntetve a magyarországi forgalmazója, talán segítenek...Nekem is lenne egy kérdésem: hogyan kell gőzölni vele? Volt egy original bonmtatlan készülékem, és kölcsöjn adtam egy barátomnak. Újra töltötte a víztartályt, és nem akar gőzölni...meg kell várni a 7 perces felhevülési időt bekapcsolt állapotban, vagy mi lehet a megoldás? Előre is köszi.

2012. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!