Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyivel lenne így hatásosabb?

Mennyivel lenne így hatásosabb?

Figyelt kérdés
nos van nekem egy elektronikus rovarírtóm, és arra gondoltam, hogy a fénycsö helyett egy ugyanolyan hosszúságú müanyag, vagy farudat beleállítani és így a legyek nem a fényre hanem a szagra menne bele. Az lenne a kérdésem, hogy megéri vagy kár a gözért, mert ha nem kár, akkor a cukron és a mézen kívül mit szeret még nagyon a légy?

2012. júl. 29. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Fával vagy bármilyen más eszközzel fölösleges próbálkozni mivel nem ölné meg a legyet meg a többi bogarat . Mert ott az a lényege mikor oda száll a fényre akkor az áram üti agyon .
2012. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Olga néni ***** válasza:
A légy mondjuk a tehéntrágyát is szereti, de ugye azzal nem keni be az ember a lámpáját. Tényleg a fényre megy (ami jelen esetben nem sokat fogyaszt), és egy nagyfeszültségű generátor meg agyonüti. Sajnos ez csak így működik.
2012. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, hát gondoltam nappal a kis nyári konyhában az a fény nem látszik annyira, nekem legalábbis és gondoltam szaggal odacsalogathatom a dróthálóhoz! :D
2012. júl. 30. 23:34
 4/5 Olga néni ***** válasza:
Hát igen, sajnos nappal nem működik. Javaslom a légypapírt (ragasztós), az nagyon durva!
2012. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen az nagyon hatásos!!:)
2012. júl. 31. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!