Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Daganatos tumor eltávolitása...

Daganatos tumor eltávolitása után kenoterápiás kezelést kapok Eddig ifuziós kezelésen voltam, most meg gyógyszeres kezelésre állitottak be. Melyik a hatásosabb. Igaz lehet, hogy napi egy citrom elfogyasztása megfelel egy kemoterápiána?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Sok tévhit és csodaszer kering az eü-ben.
2012. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az orvosod biztos tudja hogy mért épp olyan gyógyszert ad amit. egyébként a ráknál mindenkit személy szerint kezelnek nem mindenkit ugyanugy és ugyanannyi gyógyszerrel mivel minden rák más és más. Igy itt senki nem fog tudni neked ebben tanácsot adni. ha nem bízol meg az orvosodban akkor az már régen rossz.

Ezt a citromos dolgot remélem nem gondoltad komolyan..... Akkor szerinted minek a kemo? csak hogy szenvedjen az a beteg még többet....

Jobbulst kívánok neked remélem meggyúgyúlsz.

2012. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van protokoll amit alkalmaznak daganatos betegségekben, ami sokmindentől függ. Hosszú év tapasztalatai után alakultak ki a kezelések, és alakulnak folyamatosan uj ismeretek, gyógyszerek függvényében. A citrom nem helyettesiti a kemot. Ezek a kezelések több millióba is kerülhetnek, gondolod a tb fizetné a kemot, ha egy citrom is elég?
2012. júl. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
29%

Nekem 9éve volt egy daganatom én a COD teát ittam utána (nemvolt kemos kezelésem) ez a tea nagyon drága 20.000 Ft egy havi adag interneten lehet megrendelni mert Magyarországon ha jól tudom még nem forgalmazzák. Nagy hiba! ahonnan ez a tea származik ott ezt isszák az emberek mint mi a sima teát vagy üdítőt. Ott még nem is hallottak a rák betegségéről. Hogy ne írjak olyan sokat rövid leszek, 4évig ittam azt a teát lehet hogy több ideig kellett volna ugyanis visszajött a betegségem 9 év után amire 100 ból 99 orvos azt mondta hogy nem fog visszajönni ennyi idő után. nem is ez a lényeg. Jól vagyok és 1 hónapja műtöttek (szintén kemoterepiám nem volt most sem) Tegnap találtam egy cikket amiben ezt írják: a kurkuma és a gyömbér, a kutatók következetesen kimutatták, hogy azok hatékonyan csökkentik a daganatok méretét és terjedését. 11 tanulmányt összehasonlitva azt találták, hogy a kurkuma az agyi tumorok méretét átlagban sokkoló 81%-al csökkentette. További kutatások azt is kimutatták, hogy a kurkuma képes a rákos sejtek növekedését megállítani. Egy hölggyel nemrég a média is foglalkozott, ugyanis kurkumával győzte le a rákot.

Sajnos még mindig sok a “régi paradigma” a természetes kezeléseket pedig még mindig nem övezi megkülönböztetett figyelem, olyan amilyet joggal megérdemelnének. Az igazság az, hogy ha mindenki a kurkumát és D-vitamint szedne, a ráknak még kifejlődni sem lenne sok esélye (amelyek persze megelőzésre is jók), a nagy gyógyszergyárak pedig óriási profittól esnének el.

2012. szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!