Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van esély, hogy el tudjam...

Van esély, hogy el tudjam adni a hűtőmet?

Figyelt kérdés

Van egy samsung side bí side-om, jeges-vizes. Kicsit ütött-kopott, néhány helyen benyomódás van rajta, azt hiszem erre mondják, hogy szállítássérült. Két éves a készülék, de a papírjai nincsenek meg.

Nagyon SOS lenne az eladása, költözés miatt. A jelenlegi helyen nem hagyhatom, az új lakásba meg nem fér be.

Esetleg tudtok Budapesten vmi boltot, ahol beveszik? Vagy létezik ilyen műszaki bizományi? Ha 100ezret kapok érte, én már boldog vagyok.

Légyszi ne írjátok a vaterát, expresszt... már próbáltam és csak link alakok jelentkeztek.


2012. aug. 26. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy értékű cuccokért sajnos nem kapkodnak csak a nyerészkedők.

Rendes emberek inkább a boltba veszik garanciával (akinek sok pénze van azért, akinek meg nics, az éppen azért).

A tiédnek ráadásul az a baja hogy nincs hozzá alkatrész magyarországon.

Hasonló javítása kapcsán már elég sokat telefonáltam és leveleztem ez ügyben.

Hirdesd nugodtan, hátha ráharap valaki.

Speciel én éppen vennék egy ilyen kétajtósat, már néztem sokfélét, de az előbb említett okok miatt Samsungot nem akarok.

(mondjuk az alkatrészeket eddig sikerült más gyártmányokkal megoldani, de mindenre azért nem biztos hogy működik ez a tákolós módszer)

2012. aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kellő ideig próbálkozol, akkor van esélyed.
2012. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Akkor azt hiszem, hogy megy a cigóknak. Kb. hétfőig van idő, hogy megszabaduljak tőle.

2012. aug. 26. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!