Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Leolvasztottam a hűtőládámat,...

Leolvasztottam a hűtőládámat, ki lett takarítva, de visszakapcsolás után nagyon forró körben a külső fala, a felső felén. Mi lehet a baj? Amúgy meg hűt rendesen. Üvegtetejű jégkrém hűtő. Austria Haustechnik. Üdv:Ist

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Dolgozik a motor. Mivel szobahőmérsékletű lett intenzívebb a hűtés. Amint lehűl, a gép is hülni fog...
2012. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Ahogy az első írja :D a hűtőnek el kell vonnia a hőt a belső légtérből, ezért azt a hőt amit elvont azt kint adja le a külső hőcserélőn, teljesen természeted dolog, ha idővel eléri a kívánt hőmérsékletet a belső légtér, akkor a külső hőcserélőd is csak langyos fog lenni, ha jár a kompresszor.
2012. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.Nem mertem használni,nehogy nagy baj legyen,de most már szépen visszahűlt.Üdv:Ist
2012. szept. 13. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ajtótömítés fagyása elleni fűtést érezte. Ha a gép még nem hideg, zavaróan meleg lehet az ajtóval szemközti rész.
2015. nov. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!