Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kis méretű mosogatógépet...

Kis méretű mosogatógépet szeretnénk. De nem túl drágán. Hol érdemes keresgélni? (akár szépséghibásat is)

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi a konyhánk, de most sikerült egy kis helyet csinálni és így beférne egy kis méretű mosogatógép. De sajnos max. 50 ezer Ft-ot tudunk rá költeni. A hely 80 cm széles, 70 cm magas és a mélysége 65 cm...ez tulajdonképpen egy szekrény...de sajnos csak ide tudjuk betenni.

Köszi a segítséget!


2009. aug. 4. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A mérettel semmi probléma:Ez egy ugynevezett 8 terítékesmosogatógép,nekem 15 éve van ilyen egy Elektrolux tökéletesen müködik. Zanussi vagy Elektrolux az olcsóbbak,de kifogástalan tudja,Pl:15 éve hiába tud a gép kb 8 programot én egyet használok!Mosógépnél is kb ez a helyzet!Erre a vásárláskor figyelj ha lehet fölösleges olyan programokért pénzt kiadni,amit aztán úgysem használsz majd!Az ötvenezer már problémásabb.Esetleg részlet kb.80 körül már lehet újat kapni,vagy használtat pl.www.vatera.hu (mosógatógép keresés)de ott licitálni kell és nagyon kikérdezni az eladót,de ott is ki lehet fogni jó állapotú dolgokat
2009. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekünk indesit van, 9 terítékes.Kb ekkora, amekkorát írtál.De ajánlom a vaterát, ott kilehet fogni kevésbé használt, márkás, jó készüléket.Én is így vásárolok.Van amit költözés vagy helyhiány miatt adnak el, de műszakilag,külsőleg kiváló állapotban vannak.Újjal ugyanúgy lehetnek gondog, s
2009. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
bocsi félbeszakadt, szóval ugyanúgy lehetnek gondok az új készülékkel is, tapasztaltam egy párszor.Általában miután lejárt rá a garancia.
2009. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!