Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 2 kompresszoros zanussi lehel...

Marian81 kérdése:

2 kompresszoros zanussi lehel kombi hütő fagyasztója kiválóan müködik de a hütőrészből elszökött a gáz valamiért. Nem lett kiszurva sem megsemmi. Mennyiért lehetne megcsináltatni és vajon megéri-e? Vagy egyáltalán mi baja lehet

Figyelt kérdés

#kombihütő #zanussilehel
2012. nov. 2. 09:06
 1/5 fúróferkó ***** válasza:

Mai árakon kb 10-13 eFt.

Kompresszorcsere (általában kicserélik),feltöltés,kiszállás,munkadíj.

2012. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget.
2012. nov. 3. 06:45
 3/5 fúróferkó ***** válasza:

Szívesen,nincs mit.Azért írtam ezt az árat mert nekem ugyanilyen hűtőm volt,és pont ilyen baja lett néhány éve.Akkor 8 eFt- ba került nekem.Neked kell eldöntened mi éri meg,mit tartasz értéknek,anyagi lehetőségeid stb.

Ha nem túl régi a cucc,(az ajtók tömítései jók ,nem vetemedett ,emiatt alattomosan megnöveli a villanyszámlát) ,én értéknek tartanám a meglévő fagyasztórészét.Ha van elég hely nem cserélném újra,inkább vennék mellé egy takarékos szintén 2 kompresszoros kombi hűtőt.Ennek a fagyasztóját ,használnám amíg gazdaságosan megéri.A hűtőrészét kis szellőzéssel kiegészítve,(pl nem zárt ajtóval) átmeneti tárolónak.

2012. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már nemazért :D de 12-13-14 e ft-ból sehol sem fogják megcsinálni egy új kompresszorra cseréjét, + gáztöltést + a tömítetlenség megkeresését és javítását. Egyébként, nem csak azért engedheti el hogyha kiszúrják, sok lehetőség van...PL.: elfáradt egy forrasztás valahol a hűtő szigetelő habja között, vagy ha mozgatva lett megsérült a kompresszornál egy cső és ott engedhette el. ÉS egyébként miből következtetsz arra hogy elengedte a gázt ?
2012. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugyan nem sokat értek hozzá csak annyit tudok hogy a motorja megy de a hütőben meleg van hiába megy órákig és meg mondom őszintén mivel nem tudom mi baja lehet ezért gondoltam erre legelőször
2012. nov. 4. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!