Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan kell mosógépet ecettel...

Hogyan kell mosógépet ecettel vízkőteleníteni?

Figyelt kérdés

Mennyi ecetet tegyek (20%-os), kell-e állni hagyni a gépben, milyen programon és hány fokon kell mosni (gondolom üresen).


Elég elhanyagolt a gép.


2013. jan. 7. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beleönthetsz egy üveggel főleg mert elhanyagolt gép. Öntesz a mosószer/öblítőtartóba, a max jelzés alatt legyen valahol a szint. A többit meg öntsd a dobba. A legmagasabb hőfokot válaszd meg a szokásos mosóprogramot és mehet a menet.
2013. jan. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Előmosás lehet? Mert akkor túl hamar kiürül az ecet, nem?

Vagy állni kell hagyni benne?

2013. jan. 7. 05:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Előmosás ne menjen, helyette használj hosszabb programot. Az előmosás azért nem jó, mert egy rövid mosás után kiüríti az ecetet, utána csinálja a főmosást, ami 90 fok, csakhogy ebbe már nem lesz benne a beleöntött ecet, és pont ellenkező hatást érsz el vele: ahelyett hogy jöne le a vízkő, inkább rátapad.
2013. jan. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon elhanyagolt gépeknél ajánlani szokták, hogy amikor betölti a vizet a gép, kikapcsolni, egy éjjelre állni hagyni, és másnap folytatni a programot.
2013. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


DM-ben is lehet ilyet kapni. Ha nagyon elhanyagolt a gép, akkor az ecetes tisztítás után adjál a mosógépednek egy ilyet is desszertnek.

2013. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kicsit állni hagytam benne, majd gyapjú 95 fokon, előmosás nélkül csináltam. A mosdókagyló úgy nézett ki miután lefolyt a víz, mintha homokkal szórtam volna be...
2013. jan. 8. 22:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ismételd meg.
2013. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Néha érdemes megismételni, én is úgy szoktam, ahogy csináltad, sőt én pl ha törülközőket mosok csak, akkor szoktam önteni amikor kiszívja a gép a mosószert egyszer , gyorsan öntök a helyére ecetet.
2013. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!