Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Electrolux EWT 1020 típusú...

Melcsi37 kérdése:

Electrolux EWT 1020 típusú mosógépem nem viszi végig a programot, leáll mosás közben. Mi lehet a baja? Van valakinek ilyen típusú gépe? Magyar nyelvű leírásom sajna nincs hozzá.

Figyelt kérdés

#mosógép #programhiba #Electrolux EWT 1020
2013. jan. 23. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Esőnek végig kell nézni az összes leeresztő helyen van e dugulás, a beeresztő helyen nem romlott e el a csap.

Vannak golyós csapok, amik műanyag tekerővel vannak ellátva. A ki be kapcsolásnál nem is lehet észrevenni, hogy kikopott és nem ad megfelelő nyomású vizet. A leeresztő pedig a szűrőnél, vagy akár a lefolyónál is el lehet dugulva, ami megzavarja a programot.

2013. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek hozzá leirás? Elromlott. Ha nem vagy mosógép szerelő úgy se tudod megcsinálni.
2013. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első: köszönöm szépen válaszod.


második: ha szerelő lennék, nyilván nem kérek tanácsot... okostóni

2013. jan. 23. 11:14
 4/9 Zsolt75 ***** válasza:
Nekem whirpool van, a múltkorokba az is megállt, de 2-3 mosás után megtáltosodott. Szerintem ott is valami dugulás lehetett ami megszűnt. Próbáld meg, hogy ha megáll kézzel kapcsold tovább a kapcsolót. Ha ez eredményre vezet, akkor valószínűleg piszok van valahol.
2013. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. jan. 23. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Az első vagyok.

Én is kihívtam a szerelőt, mert szintén programhibás volt a gép. Megnézte, és azt mondta, hogy az elektronikája ment ki, és nincs ilyen alkatrész a raktáron, de neki otthon van egy bontott. Mielőtt elment leszedte a szűrőt és a kifolyó csövet. Amíg vártam rá, megnéztem a szűrőt és a falban lévő szifont, hogy mennyire piszkos. Teljesen el volt tömődve. Kipiszkáltam egy csavarhúzóval, és kiszedtem vagy két maroknyi kócot, meg szeget és kis golyót, a szifonból. Összeraktam a szűrőt, és visszadugtam a lefolyót a szifonba és kipróbáltam a mosógépet. Tökéletesen működött. Kb két óra múlva jött a szerelő, és neki akart állni a munkának. Mondtam, hogy nem kell, mert a gép rendesen dolgozik. Akkor a kiszállási díjat kérte, ami 4500 Forint. Mondtam, hogy azt sem fizetem ki, mert még a hibát sem ismerte fel, és egész mást akart kicserélni. Azóta is működik a gép rendesen. Ennek másfél éve.

2013. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magyar nyelvű használatit itt szerezhetsz hozzá ingyen: [link]
2013. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, akkor ezt én is megpróbálom!! Igazán kedves vagy!
2013. jan. 24. 08:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még(gondolom nem),de nekem is ez a szériás mosógépem van,kb.12 éves tipusa talán:97p22595,egy napon kb.1 éve gondolta magát,ugyanúgy nem vitte végig a programot,vagy el se indult,dobját kellett cserélni,szerencsére csak 12 ezret kért a szerelő,azóta jól működik,de nem 100%-os,sajnos.Úgyhogy sajnos ezek ennyit bírnak hiba nélkül,tudod piacgazdaság,vegyél újat alapon.
2015. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!